Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Ján Richter a Ľudovít Kaník v diskusnej relácii O 5 minút 12

BRATISLAVA 5. októbra – Čoraz viac Slovákov je nespokojných so svojou životnou úrovňou. Vyššie mzdy žiadajú učitelia, ale i ďalší zamestnanci štátnej a verejnej správy. Nespokojní sú aj vysokoškoláci. Vypočuje vláda ich volanie? Ako chce bojovať so zvyšujúcou sa chudobou na Slovensku? Opýtame sa ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera (Smer-SD) a podpredsedu Výboru NR SR pre sociálne veci Ľudovíta Kaníka (SDKÚ-DS).

Sledujte diskusnú reláciu O 5 minút 12 s moderátorkou Martou Jančkárovou v nedeľu 7. októbra o 11.55 na Jednotke.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.