Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júna 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Hostia a témy diskusných relácií RTVS

BRATISLAVA 28. júna –
Hosťom zajtrajších Sobotných dialógov, ktoré vysielame naživo krátko po 12:00 na Rádiu Slovensko, bude premiér Robert Fico (Smer-SD). Spolu s moderátorom Braňom Dobšinským sa budú venovať témam:
– výsledky summitu EÚ
– zostavovanie rozpočtu na budúci rok a vládne priority
– konsolidácia verejných financií – čaká nás ďalší ozdravný balíček?
– Nezamestnanosť, spomaľovanie ekonomiky a prorastové opatrenia,
– voľba Generálneho prokurátora a neukončené konanie Jozefa Čentéša na ÚS SR
– kauza údajného tunelovania Vojenského spravodajstva

Hosťami pravidelnej diskusnej relácie O 5minút 12 na Jednotke budú podpredseda vlády, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák (Smer – SD) a predseda Zahraničného výboru Národnej rady SR František Šebej (Most-Híd).
Témy:
– Slováci po prvý raz obeťami terorizmu – tragédia pod horou Nanga Parbat
– Vstup Chorvátska do EÚ, predbežný súhlas Bruselu s rokovaniami so Srbskom a odloženie prístupových rozhovorov s Tureckom

Reláciu O 5 minút 12 vás v nedeľu 30. júna pozýva sledovať moderátorka Marta Jančkárová.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;mt

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.