Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Filmy z dielne RTVS na 14. MFF Bratislava

BRATISLAVA 12. novembra – Rozhlas a televízia Slovenska dnes večer na 14. Medzinárodnom filmovom festivale Bratislava uvádza premiéru televízneho filmu z cyklu Filmoviedky s názvom Zradení. Jej televízna premiéra je plánovaná na Jednotke v decembri. RTVS film bližšie predstaví na utorkovej tlačovej besede s tvorcami.

V rámci súťaže a sprievodných podujatí prezentuje RTVS na 14. ročníku Medzinárodného filmového festivalu Bratislava 12 filmov, a to nielen koprodukčných, ale aj z vlastnej produkcie. Na bratislavskom filmovom festivale mal svoju slovenskú premiéru dokument Cigáni idú do volieb a dnes má svetovú premiéru celovečerný dokumentárny film Absolventi a televízny film z cyklu Filmoviedky Zradení. Návštevníci festivalu si môžu pozrieť aj ďalšie filmy, ktorých koproducentom je práve Rozhlas a televízia Slovenska: Až do mesta Aš, Eštebák, Tigre v meste a Tanec medzi črepinami. Tohtoročný MFF Bratislava predstavuje aj dokumentárny cyklus RTVS Fotografi (5 častí: Tibor Huszár, Igor Grossman, Viliam Malík, Šymon Kliman, Martin Kollár).

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.