Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Doslova v utorok večer na Dvojke

BRATISLAVA 8. októbra – Protirómske nálady opäť gradujú. Vzťahy medzi väčšinovým obyvateľstvom a Rómami sa vyostrujú. Krásna Hôrka a Partizánske sú len dva príklady. Komu to vyhovuje? A je riešením rovnaký meter na každého?

Sledujte diskusnú reláciu Doslova v utorok 9. októbra o 22.00 h na Dvojke s Richardom Dírerom.

Hostia:
Jozef Božík, primátor Partizánskeho
Ingrid Kosová, OZ Quo Vadis
Laco Oravec, Nadácia Milana Šimečku
Peter Pollák, splnomocnenec vlády pre rómske komunity

O programe

Rozhlas a televízia Slovenska vysiela novú dynamickú diskusnú relácia Doslova naživo za prítomnosti publika, zohrávajúceho úlohu zainteresovaného spoločenstva, ktoré sa vie prostredníctvom svojich „hovorcov“ k téme jasne vyjadriť.

Doslova – diskusia, ktorá otvára vážne občianske a spoločenské témy. Tie vychádzajú z občianskej a investigatívnej publicistiky formátov Občan za dverami a Reportéri, ktoré tému uvedú do pozornosti a pripravia priestor na diskusiu. To je jeden z hlavných rozdielov oproti predchádzajúcim formátom. Od 4. septembra 2012 v utorok večer o 22.00 h na Dvojke, repríza v stredu popoludní.

Matúš Benža, MA
PR manažér

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.