Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Doslova v utorok večer na Dvojke

BRATISLAVA 5. novembra – Amerika volí prezidenta. Obama verzus Romney. Kto bude najmocnejším mužom na svete? V čom sú tieto voľby dôležité pre svetovú politiku a aké budú naše budúce vzťahy s USA? Odpovede prináša diskusná relácia Doslova – v utorok 6. novembra o 22.00 h na Dvojke s Richardom Dírerom.
Dvojka odvysiela v utorok o 20.00 britský dokumentárny životopisný film Príbeh Baracka Obamu.

Hostia relácie Doslova:
Theodore Sedgwick, veľvyslanec USA v SR
Tomáš Valášek, Slovenská atlantická komisia
Michal Havran st., publicista
Martin Bútora, Inštitút pre verejné otázky
Branislav Ondrášik, odborník na politické kampane

O programe
Rozhlas a televízia Slovenska vysiela novú dynamickú diskusnú relácia Doslova naživo za prítomnosti publika, zohrávajúceho úlohu zainteresovaného spoločenstva, ktoré sa vie prostredníctvom svojich „hovorcov“ k téme jasne vyjadriť.

Doslova – diskusia, ktorá otvára vážne občianske a spoločenské témy. Tie vychádzajú z občianskej a investigatívnej publicistiky formátov Občan za dverami a Reportéri, ktoré tému uvedú do pozornosti a pripravia priestor na diskusiu. To je jeden z hlavných rozdielov oproti predchádzajúcim formátom. Od 4. septembra 2012 v utorok večer o 22.00 h na Dvojke, repríza v stredu popoludní.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

Odporúčané články

Odovzdávanie národných filmových cien Slnko v sieti bude predchádzať prehliadke Týždeň slovenského filmu Websterovci vychádzajú na DVD

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...