Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Doslova v utorok večer na Dvojke

BRATISLAVA 22. októbra – Učitelia sa cítia menejcenní – majú nízke platy a zlé postavenie v spoločnosti. Ak nedostanú viac, pôjdu do štrajku. Na aký dlhý čas sa zatvoria brány škôl? A bude raz slovenské školstvo konkurencieschopné?

Odpovede prináša diskusná relácia Doslova – v utorok 23. októbra o 22.00 h na Dvojke s Richardom Dírerom.

Hostia:
Dušan Čaplovič, minister školstva
Pavel Ondek, predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku (OZPSaV)
Saskia Repčíková, Asociácia súkromných škôl
Monika Hatalová, učiteľka

O programe
Rozhlas a televízia Slovenska vysiela novú dynamickú diskusnú relácia Doslova naživo za prítomnosti publika, zohrávajúceho úlohu zainteresovaného spoločenstva, ktoré sa vie prostredníctvom svojich „hovorcov“ k téme jasne vyjadriť.

Doslova – diskusia, ktorá otvára vážne občianske a spoločenské témy. Tie vychádzajú z občianskej a investigatívnej publicistiky formátov Občan za dverami a Reportéri, ktoré tému uvedú do pozornosti a pripravia priestor na diskusiu. To je jeden z hlavných rozdielov oproti predchádzajúcim formátom. Od 4. septembra 2012 v utorok večer o 22.00 h na Dvojke, repríza v stredu popoludní.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.