Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Do top manažmentu nastupuje oddnes Daša Matušíková

BRATISLAVA 4. septembra – Do top manažmentu generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska Václava Miku nastupuje od 4. septembra 2012 Daša Matušíková, ktorá naposledy pôsobila ako marketingová riaditeľka banky ZUNO. Daša Matušíková sa dnes stala novou riaditeľkou Sekcie komunikácie RTVS.
„Verím v potenciál verejnoprávneho média a práve toto je aktuálne jeden z najambicióznejších projektov, ktoré má RTVS pred sebou. Osobne túto príležitosť beriem ako veľkú výzvu prispieť k pozitívnej zmene a byť súčasťou tímu Václava Miku. Profesionálne vnímam pozíciu riaditeľky komunikácie ako výzvu vybudovať funkčný a dlhodobo konzistentný marketing verejnoprávneho média, ktorý bude prispievať k budovaniu úspešnej inštitúcie, jej dobrého mena a imidžu,“ povedala Daša Matušíková, nová riaditeľka Sekcie komunikácie Rozhlasu a televízie Slovenska.
Daša Matušíková (1973) vyštudovala Obchodnú fakultu Ekonomickej univerzity v Bratislave, špecializáciu obchod a marketing. Počas svojej profesionálnej dráhy pracovala na rôznych pozíciách pre agentúry SORIA & GREY a PUBLICIS/KNUT. Bola zodpovedná za komunikačnú stratégiu, medzinárodné strategické projekty a koordináciu kľúčových kampaní významných spoločností pôsobiacich na Slovensku (Orange Slovensko, Renault, HP, L´Oreal). V rokoch 1999 až 2001 sa podieľala na príprave mediálnej stratégie Slovenského rozhlasu.
Daša Matušíková naposledy pôsobila ako marketingová riaditeľka banky ZUNO, kde bola zodpovedná za tvorbu komplexnej stratégie a implementácie tejto značky na slovenskom a českom bankovom trhu.

Richard Šümeghy
hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.