Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. augusta 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Do tímu generálneho riaditeľa V. Miku nastupuje Darina Kyselová

BRATISLAVA 10. augusta (WBN/PR) – Novou členkou tímu generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Václava Miku bude Darina Kyselová, ktorá v minulosti dlhé roky pôsobila v Slovenskej televízii. V RTVS bude od pondelka 13. augusta 2012 zastávať post poradcu generálneho riaditeľa RTVS.
Darina Kyselová naposledy pracovala na poste vedúcej Výskumu TV Markíza. Predtým pôsobila v TV JOJ, kde mala na starosti manažovanie programového plánovania a mediálne analýzy. V Slovenskej televízii viedla Darina Kyselová v rokoch 1999 – 2000 Odbor rozvoja a stratégie programu.
Darina Kyselová sa narodila v Kežmarku, vyštudovala Vysokú školu múzických umení v Bratislave. Po skončení štúdia pracovala na Pedagogickej fakulte v Nitre, neskôr začala pôsobiť v Slovenskej televízii. Do STV nastúpila v roku 1982 na oddelenie programového plánovania a v priebehu štrnástich rokov sa vo verejnoprávnej televízii venovala hlavne programovému plánovaniu, analýzam a výskumu programu.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Najlepším hraným filmom 29. ročníka MFF Art Film Fest sa stala snímka Dalva, najlepším krátkym filmom 48 hodín 29. ročník MFF Art Film Fest ide do finále

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.