Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Diskusiu postupujúcich kandidátov sledovalo 240 tis. divákov

BRATISLAVA 17. marca – V piatok Jednotka odvysielala priamy prenos z MISS Universe, ktorý zaznamenala vyššiu sledovanosť a 18 – percentný nárast sledovanosti v porovnaní s minulým ročníkom. Ešte vyšší, až 26 percentný nárast , zaznamenal program v cieľovej skupine 12 – 54 a najmä u žien.
V sobotu bola Jednotka trhovou dvojkou v prime time (podiel na trhu 16,1 %). Od 22:00 Jednotka aktuálne zaradila volebný špeciál Slovensko volí prezidenta, ktorý dosiahol sledovanosť 184 -tisíc divákov (podiel na trhu 17,1 %).
V nedeľu ráno od 9:00 bola Jednotka trhovou jednotkou v čase vôbec prvej diskusie kandidátov, ktorí postúpili do druhého kola prezidentský volieb, ktorú si pozrelo 240 – tisíc divákov (podiel na trhu 23,5 %). Už tradične bola Jednotka najsledovanejšou televíziou aj v čase vysielania relácií O 5 minút 12 a Občan za dverami. Reláciu O 5 minút 12 si pozrelo 375 – tisíc divákov (podiel na trhu 25,3 %), čo sú najvyššie hodnoty sledovanosti tejto diskusnej relácie v aktuálnej sezóne. Občan za dverami dosiahol sledovanosť 277 – tisíc divákov (podiel na trhu 18,3 %).
Správy RTVS dosiahli rekordnú sledovanosť a zaznamenali najvyššie hodnoty sledovanosti od r. 2012 a ich zaradenia na 19:00, keď si ich pozrelo 338 – tisíc divákov (podiel na trhu 15,5 %).
Kolonáda si napriek silnej konkurencii udržala výkon na úrovni predchádzajúceho týždňa (407-tisíc divákov, podiel na trhu 17,2 %).
„Aj touto cestou sa chcem poďakovať všetkým v RTVS, ktorí sa na príprave volebného špeciálu Slovensko volí prezidenta podieľali,“ dodal k úspešným výsledkom sledovanosti generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.