Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2016 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Rodinná dovolenka snov? Toto leto v Turecku!

Na tohtoročnej letnej dovolenke môžu rodiny ušetriť až 800 eur. A deti ju môžu mať zdarma.

Toto tu ešte nebolo! Známy nemecký touroperátor FTI, s ktorým chodia každoročne na dovolenku mnohí Slováci prostredníctvom slovenských cestovných kancelárií, má tento rok pre rodiny s deťmi štedrú ponuku letných dovoleniek v Turecku, aká sa neodmieta. Až tisíc detí do veku 16 rokov môže tento rok stráviť dovolenku s rodičmi v rekreačných oblastiach Tureckej riviéry a na brehu Egejského mora celkom zadarmo. Organizátor hradí dvom ratolestiam v rámci jednej rodiny nielen ubytovanie a stravu, ale aj leteckú dopravu so spoločnosťou SunExpress. Rodinám pri kúpe zájazdu poskytne aj mnohé ďalšie výhody a exkluzívne rodinné ceny, vďaka ktorým ušetria až do výšky skoro 800 eur.

Horúce ponuky 30 vybraných rodinných hotelov s neprekonateľnými cenami a akciami, previazané s letom z Nemecka alebo z Rakúska, vydal FTI ako úplne prvý touroperátor vo svojom novom špeciálnom letnom dovolenkovom katalógu s názvom „Family Türkei Sommerferien–Spezial“.

Osemdesiat strán katalógu prehľadne a podrobne predstavuje rezorty a hotely s priestrannými ubytovacími jednotkami, šitými na mieru potrebám rodín s deťmi. Medzi „bestsellery” na Tureckej riviére patria hotely Victory Resort, Defne Star či Rixos Sungate. Na Egejskom pobreží sú na špicke najviac rezervovaných rodinných hotelov Bodrum Park Resort a LABRANDA Ephesus Princess Kusadasi.

„V našom novom katalógu sa orientujeme špeciálne na rodiny, ktoré sa pre letnú dovolenku ešte nerozhodli. Predo dvermi stojí silný last-minute rok pre Turecko a my chceme rodiny motivovať k dovolenke v destinácii, ktorá je nielen ideálna pre rodiny, ale aj pre ne cenovo výhodná. Pre termíny v letnom prázdninovom období je naša ponuka bezkonkurencná. V porovnaní s normálnou cenou za dovolenku môžete ušetrit medzi 314 eur a v špicke 780 eur na rodinu,” vysvetľuje Doris Oberkanis, riaditeľka predaja FTI.

„Slovenské rodiny môžu stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v kvalitnej destinácii so špičkovými službami, no za ceny dostupné ako nikdy predtým. Chceme, aby si za menej mohli dopriať viac,” hovorí Andrej Maťko, riaditeľ cestovnej kancelárie SETTOUR, ktorá je dlhé roky partnerom nemeckého touroperátora FTI. Dodáva, že letový partner zájazdov je spoločnosť SunExpress a odlety pre Slovákov budú z Viedne.

Bezplatné miesta pre deti získajú prví, ktorí si zájazd z nového katalógu zarezervujú, až do vypredania kapacít. Katalógové ponuky sú platné výlucne pre obdobie od 23. júna do 12. septembra 2016. Rezervovat si ich môžete už teraz na www.malyprinc.sk alebo na predajnom mieste cestovnej kancelárie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Prémiová minerálna voda Römerquelle je v novej 100 % recyklovanej fľaši Čo si myslí váš tínedžer?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.