Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júla 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Rock Pod Kameňom zverejnil kompletný line-up

BRATISLAVA 2. júla – Brány sninských rybníkov sa otvoria vo štvrtok 6.8.2015. Headlinermi uvádzacieho dňa sú slovenské hviezdy Horkýže slíže a Iné Kafe. Postupne sa v priebehu štvrtkového večera predstavia aj Stepaside. S.P.L.N, BIJJOUTERRIER, či českí DYMYTRY.

Na piatok organizátor pripravil vystúpenia protagonistov zvučných mien. Návštevníci si vypočujú poriadnu dávku roku v podaní ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ, či CITRON & TANJA. Okolo polnoci sa predvedú RUSSKAJA, ktorí pricestujú zo susedného Rakúska. Tešiť sa môžete aj na legendárnu TUBLATANKU, Borra, My Way, The Now, Caliber X, Within Silence a The Paranoid.

Ani sobotňajší program nebude zaostávať za predchádzajúcimi dňami. Predstavia sa Mahagon, Sabot-Age, Rust2Dust, Ravenciaw, Tristana, ale aj živelný WALDA GANG, či Karpina. Hviezdami večera budú jednoznačne zahraniční interpreti GOTTHARD zo Švajčiarska a GAMMA RAY z Nemecka.

Práve skupín GOTTHARD a GAMMA RAY sa týka prekvapenie pre fanúšikov rocku. Organizátor sa rozhodol vyhlásiť súťaž o osobné stretnutia so zahraničnými hviezdami. Zapojiť do súťaže sa môžu všetci návštevníci festivalu, a okrem hudobnej smršti si desať šťastlivcov odnesie aj zážitky zo zákulisia festivalu. Podmienky a informácie o súťaži organizátor zverejní na oficiálnej facebookovej stránke festivalu Rock pod Kameňom. “ Členovia skupín GOTTHARD a GAMMA RAY boli nápadu „Meet & Greet“ otvorení a nás veľmi teší, že aj zopár návštevníkov bude mať tú česť osobne spoznať tieto rockové osobnosti“ prezradil organizátor Marián Križánek.

Vstupenky na podujatie sú dostupné v sieti Ticketportal.

Informácie poskytlo: ROCK FREE PRODUCTION, s. r. o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Erik Truffaz Quartet predstaví v Bratislave svoj najnovší album Lune Rouge Na galakoncerte Folklór vo fraku zaspieva Adriana Kučerová, Katka Knechtová, Filip Tůma, Miroslav Dvorský aj Kandráčovci!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.