Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95993_gettyimages 485792814 676x451.jpg
25. júna 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Riaditeľka ZOO Bratislava, ktorá zlikvidovala DinoPark možno ani nemala byť riaditeľkou

25.6.2021 – Spoločnosť WEST MEDIA (prevádzkovateľ deviatich DinoParkov v štyroch európskych krajinách) je prekvapená skutočnosťou, že riaditeľka ZOO Bratislava Júlia Hanuliaková, ktorá zrušila zmluvu o spolupráci a prakticky tak zlikvidovala DinoPark v bratislavskej zoologickej záhrade, možno ani nemala byť riaditeľkou tejto organizácie.

„Nevieme si to bližšie vysvetliť, ale ak pani Hanuliaková odstúpila kvôli tomu, že nemá občianstvo SR, tak potom vznikajú otázky odkedy ho nemá a najmä či ako cudzinka vôbec má a mala pracovné povolenie na Slovensku. A najmä, či teda vlastne mala byť riaditeľkou ZOO a štatutárom tejto organizácie“ uvádza vo svojom stanovisku WEST MEDIA.

Firma je naďalej presvedčená, že zrušenie zmluvy medzi ZOO Bratislava a WEST MEDIA, ktorého dôsledkom bolo uzatvorenie DinoParku je neplatné a v konečnom dôsledku to potvrdí aj príslušný súd.

Informačný servis

K téme

Komplimenty prírode nepomôžu V slovenských obchodoch sa začnú objavovať prvé zálohované PET fľaše a plechovky od spoločnosti Coca-Cola

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.