Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. mája 2014 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Reebok Spartan Race smeruje do Bratislavy

BRATISLAVA 6. mája – V sobotu 10. mája o 10tej hodine sa po prvý krát uskutočnia v Bratislave Reebok Spartan Race™ preteky. Zúčastniť by sa malo približne 3 000 pretekárov na tzv. Spartan Sprinte, teda 5 kilometrovej trati s 15 prekážkami. Pobeží aj jeden z najúspešnejších pretekárov a víťaz posledných pretekov v Nemecku a Maďarsku – Peter Žiška.

Štartovať sa bude z areálu Zelená Hôrka na Ďumbierskej 3 smerom na Kamzík. Vo svete sú Reebok Spartan Race™ preteky organizované priamo v mestách veľmi populárne. Nedávno sa v takomto štýle konali aj v talianskom Ríme. Ani Bratislava nezostane nič dlžná svojej povesti náročnosti, ale aj zábavy, čo sa týka prekážok. Súťažiaci môžu očakávať vysoké steny, bahnitý terén, skoky cez oheň, či plazenie sa pod ostnatým drôtom. Náročný bude aj výbeh do kopca počas celej trate. Každý, kto dobehne do cieľa získa medailu, tričko a pivo (nad 18 rokov).

Preteky, ktoré pripravujeme na Slovensku patria medzi tie najzaujímavejšie, a to vďaka našej prírode a profilu krajiny. Potvrdili nám to aj kontrolóri kvality zo Spojených štátov. Naša krajina je prvým držiteľom licencie na preteky mimo územia USA“, vysvetľuje Jozef Červenak, koordinátor pretekov pre strednú Európu. Preteky boli založené v roku 2010 s jednoduchým cieľom: vytvoriť serióznu výzvu pre odhodlaných športovcov, ktorí hľadajú alternatívne vytrvalostné preteky. Na Slovensku sa budú konať ešte dva preteky, a to 5. júla vo Valčianskej doline a 13. septembra na Donovaloch.

Ďalšie informácie na http://spartanrace.sk/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Exkluzívna ochutnávka architektúry a dizajnu je opäť tu! Rozdávame dobro

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.