Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. decembra 2016 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Pyžamo – strašiak Vianoc?

BRATISLAVA 21. decembra 2016 – Zo všetkých médií sa na nás valia články, rady, návody ako neskolabovať, keď vás plných radosti a očakávania ovalí pod stromčekom totálny darčekový prešľap. Ľahko sa o tom, ako sa vtedy tváriť, píše dva týždne vopred, keď sme uvedomelí a nad vecou. Ale v deň „D“ sme plní emócií, očakávaní, jednoducho nepripravení na ranu zblízka. Zahrať v tejto chvíli radosť, úsmev a úprimnú vďaku, keď sa vám chce plakať a hysáčiť je priam nad ľudské sily. Kto to zažil, už nikdy nepovie, že peniaze pod stromčekom sú trápne.

Právom, či neprávom sa exemplárnym príkladom neútešného daru stalo pyžamo. A ako sa hovorí, že každý kráľ má svojho šaša, tak každé Vianoce majú svoje pyžamo. Rovnako platí, že Vianoce nie sú predsa o darčekoch. 100%-ná pravda. Súhlasne pokývame hlavou a letíme do centra, lebo nemáme nič ešte pre toho, či onoho člena štedrovečernej gardy. Začnime však od seba. Naozaj nič neočakávame? Nerobí nám dobre, keď si niekto dá tú námahu potešiť nás aj čímsi hmotným. Pretože dobrí a pozorní sme na seba predsa po celý rok. Jednoznačne. Robí nám dobre naše meno na úhľadne zabalenom balíčku a milujeme prekvapenia. Samozrejme, len tie čo „parkujú“ na strane našich želaní a nie v zásuvke s názvom „nočné mory“. A o koľko väčšiu radosť nám urobí aj to pyžamo, keď vedľa neho bude ležať napríklad taký ASUS ZenBook 3. Také vrúcne vďaky sme za pyžamo ešte v živote nevyslovili.

Vhodný, exkluzívny darček, ktorým rozhodne je aj ASUS ZenBook 3, so všetkými oceneniami za inovácie a dizajn, s telom tenkým len 11,9 mm vyrobeným zo špičkového hliníka používaného v leteckom kozmo priemysle a hmotnosťou len 910 g, urobí aj z bavlneného pyžama dôvod na obrovskú radosť.

Faktom je, že zariadenie s najnovším procesorom Intel Core i7, s extrémne rýchlym 1 TB SSD a najrýchlejšou 16 GB RAM je podstatne drahšie, než je všeobecná ochota do darčekov investovať. Preto platí, že peniaze trápne nie sú. A navyše, nemusia v tom byť samé. Môže ich sprevádzať aj to pyžamo, neodškriepiteľný symbol Vianoc, ktorý spolu s finančnou hotovosťou dá celému „podstomčekovému“ rituálu príbeh. Každý predsa vie, že „babka k babke a bude aj ASUS ZenBook 3“. A s „babkami“ darované pyžamo bude aj vtipný darček súčasťou niečoho veľkého.

Byť súčasťou luxusného zariadenia so špičkovým Full HD displejom v bezrámovom dizajne, so štyrmi 5-magnetovými reproduktormi z dielne majstrov zvuku Harman Kardon s výdržou až 9 hodín je nezabudnuteľným dôvodom na radosť. A vedeli ste, že ZenBook 3, okrem medzinárodných a domácich ocenení, bol súčasťou najnovšej módnej kolekcie Fera Mikloška, ktorý toto zariadenie vlastnoručne pokrstil? Hold, dobrý vkus je dobrý vkus a verte, že aj to pyžamo bude „woow“. Viac na www.asus.com/sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Milé dámy, ukradnite si chvíľku pre seba Dobré rozprávky z Lidla pomáhajú novorodencom aj počas pandémie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.