Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. júla 2015 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Prví klienti VšZP dostanú ročné zúčtovanie už budúci týždeň

BRATISLAVA 15. júla – Prvých 60 000 zásielok s výsledkami ročného zúčtovania zdravotného poistenia môžu klienti Všeobecnej zdravotnej poisťovne očakávať už na budúci týždeň. VšZP totiž promptne spracovala výsledky ročných zúčtovaní z údajov, ktoré poskytla Finančná správa a momentálne tieto výsledky kompletizuje.

VšZP, v zmysle zákona, vykoná RZ za rok 2014 viac ako 363 tisíc poistencom. Medzi prvými, ktorí dostanú výsledok RZ sú fyzické osoby a následne začne VšZP zasielať výsledky RZ zamestnávateľom. Podľa predbežných informácií VšZP eviduje preplatky v sume 10,5 mil.  a nedoplatky v sume 25,2 mil. . Ide však len o predbežné čísla, komplexné údaje budú známe až po spracovaní všetkých ročných zúčtovaní.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

ZSSK bude mať vlastné vzdelávacie stredisko pre zamestnancov aj budúcich kolegov Psia cesta domov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies