Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87183_img_3756 676x451.jpg
5. marca 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Prvá mobilná pobočka Cetelem na Slovensku

BRATISLAVA 5. marca 2018 – BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky poskytuje od 1. februára svoje služby prostredníctvom novej mobilnej pobočky Cetelem v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Klienti tak majú možnosť získať bez zbytočného čakania osobnú pôžičku či kreditnú kartu aj s poistením spolu s profesionálnym poradenstvom skúseného personálu.

„Som rád, že sa nám podarilo zrealizovať tento unikátny projekt, ktorý pre nás znamená výrazný posun v poskytovaní našich služieb. Sme vysoko orientovaní na zákazníka a sme radi, že prostredníctvom osobného kontaktu budeme môcť pružne reagovať na potreby klientov priamo tam, kde môžu naše produkty okamžite využívať. Som presvedčený, že koncept mobilných pobočiek s užívateľsky jednoduchým procesom akvizície klientov je správnym riešením, ktoré ocenia najmä naši zákazníci ,“ povedal vedúci pobočky zahraničnej banky  BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, Miguel Pereira, ktorý  začiatkom februára slávnostne otvoril prvú mobilnú pobočku Cetelem  v Bratislave.

Záujemcom je mobilná pobočka Cetelem k dispozícii na prízemí nákupného centra Bory Mall denne od 10:00 do 20:00 hod. Klienti, ktorým bude schválená a poskytnutá Kreditná karta Cetelem prostredníctvom mobilnej pobočky do 30. apríla, získajú zároveň bonus 10% zo sumy platieb kartou v mesiaci, kedy ju obdržia.

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky je súčasťou jedného z najväčších bankových skupín na svete. Svoje obchodné  aktivity na Slovensku vykonáva pod obchodnou značkou Cetelem. Na Slovensku doteraz poskytla viac ako 1,7 mil. úverov. Na medzinárodnej úrovni je spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA dlhodobo lídrom v poskytovaní spotrebiteľských úverov. Viac informácií nájdete na www.cetelem.sk

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky na Slovensku

Spoločnosť BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA sa na slovenskom trhu etablovala v roku 2016, keď  1. júla 2016 došlo k cezhraničnému zlúčeniu spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. a jej akcionára BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA. Pre svoje aktivity naďalej používa obchodnú značku Cetelem a špecializuje sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov  ako nákup na splátky, osobná pôžička a kreditná karta. Ku všetkým finančným produktom zároveň sprostredkúva poistenie. Značka sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania.  Vďaka jedinečnej technológii umožňuje klientom požiadať o osobnú pôžičku 100% online.

K téme

Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.