Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. septembra 2012 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Privítajte sezónu jesenného ovocia

BRATISLAVA 7. septembra – Pohľad do kalendára a chladnúci vzduch naznačujú, že jeseň je už za dverami. Užite si ju spolu s babím letom ešte skôr, ako sa dni stanú sychravé, stromy stratia aj posledné lístie a príroda nás poctí prvými snehovými vločkami. September a čerstvý jesenný vzduch so sebou prináša aj nové začiatky a s nimi spojené očakávania. Príjemné letné zážitky si dobre uložte do pamäti či rodinného fotoalbumu a naštartujte sa na kratšie dni a viac povinností. Jeseň je tiež obdobím zberu poslednej úrody, keď dozrievajú naše tradičné jablká a hrušky. Doprajte si lahodné jesenné chute aj vtedy, keď nemáte so sebou košík ovocia. Vyskúšajte perlivú minerálku Mattoni s jesennými príchuťami zelené jablko a hruška. Chuť ovocia sa v nej snúbi s blahodarnou minerálnou vodou s podzemného zdroja, ktorá je vďaka vyváženému obsahu minerálov a nízkej hladine sodíka ideálna pre každodenné pitie. Navyše neobsahuje žiadne konzervanty, umelé farbivá a umelé sladidlá.

Jesenné osvieženie pre vašu dobrú kondíciu
Minerálna voda Mattoni pramení hlboko v podzemí v panensky čistej prírode v okolí Karlových Varov. Preto si zachováva svoje jedinečné vlastnosti, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie. Cenné minerály vápnik, horčík a draslík majú dôležitý význam pre správne fungovanie organizmu. Vďaka ich vyváženému pomeru a pre nízku hladinu sodíka je „Mattonka“ ideálnym doplnkom každodenného pitného režimu. Pre tých, ktorí si radi vychutnajú kvalitné nápoje s príchuťou, sme do nej primiešali tradičné chute jesenného ovocia. Chceme pre vás len to najlepšie, preto sme do nej nepridali žiadne umelé farbivá, sladidlá, ani chemické konzervanty. Perlivá minerálna voda Mattoni s príchuťou hrušky vám svojou jemnou sladkosťou pohladí chuťové poháriky i dušu, perlivá Mattoni s príchuťou zeleného jablka vás osvieži šťavnatou chuťou nášho tradičného ovocia, ktoré ste si vždy tak radi dávali v babičkinej záhrade. Privítajte jeseň s minerálnymi vodami Mattoni, ktoré vám dodajú potrebné množstvo minerálov a hydratujú vaše telo. Nezabudnite, že sa vynikajúco hodí k jesennému menu na prestretom stole. Ponúknite ju preto aj rodine či priateľom.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Jeseň – obdobie pestrých farieb a vzorov. Privítajte ju štýlovo s jesennou kolekciou F&F! Tipy, ako začať nový školský rok s úsmevom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.