Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86532_clanok2.jpg
13. decembra 2017 Ekonomika od PRservis.skSITA Diskusia()

Pripravení na podnikanie? Skúste to s Ready Made spoločnosťou.

BRATISLAVA 13. decembra 2017 – Stojíte pred dôležitým rozhodnutím a premýšľate o vstupe na slobodný trh? Vďaka mnohým smerniciam, zákonom, nariadeniam vlády,  novej politickej štruktúre a systému je to dnes už našťastie možné. Dostupné a oveľa jednoduchšie.

Z historického hľadiska museli byť nové spoločnosti zaregistrované najskôr v obchodnom registri predložením papierových formulárov a dokumentov spoločnosti. Tento proces trval niekoľko dní a dotknutým osobám veľmi nepomáhal. V dôsledku toho sa začali na trhu objavovať ľudia, ktorí svojim klientom ponúkajú predregistrované Ready Made spoločnosti. Ak ste o nich doteraz nič nepočuli a možno by sa vám jedna z nich aj zišla, prečítajte si o nich a postupe ich získania všetky  dôležité informácie.

Online registrácia spoločnosti

Vo veku elektronických archívnych systémov registrácia novej spoločnosti trvá zvyčajne len niekoľko hodín. Pre tých ľudí, ktorí si chcú založiť s.r.o. vo vlastnom mene, sme našli rad balíčkov už takto predpripravených firiem.

Pre koho je výhodná?

Ak máte uzatvorenú dôležitú zmluvu o spolupráci, možno vám bude stáť na ceste k úspechu len jedno registračné číslo spoločnosti. V takom prípade je najlepšou voľbou a možnosťou už hotová spoločnosť, popri ktorej vás možno poteší aj lacnejší prenájom sídla, v porovnaní s klasickou kanceláriou určite.

Dôvodov na využitie tejto ponuky je samozrejme viac. Hlavným je minimálna čakacia doba na spustenie vášho podnikania a uvedenie činnosti do prevádzky, často aj s nižšími počiatočnými nákladmi.

Takmer všetky právne formy

Ak by ste mali obavy z toho, že vám nevyhovuje typ spoločnosti s ručením obmedzeným, môžete na ne zabudnúť. Pokiaľ sa vám zdá založenie a.s. pre vaše podnikateľské účely výhodnejšie, nie je v tom problém. Hotová spoločnosť s obchodnou históriou alebo bez je vám plne k dispozícii. Právna forma v tomto smere dôležitú úlohu nezohráva.

Vek ready made spoločnosti

V mnohých prípadoch sa ľudia obávajú najmä veku takýchto spoločností a všetko, čo s ním môže prísť do súvislosti. Nechcené a skryté pohľadávky, právne chyby, skryté záväzky a nesplnené daňové povinnosti.

Companyconsulting ponúka svojim klientom výhody, nie nedostatky, ktoré by ich pozornosť mohli odpútať smerom ku konkurencii.

Ak potrebujete napríklad ako podnikateľ okamžite vystavovať faktúry, môžete obrátiť svoju pozornosť aj na výhodný predaj s.r.o. s DPH, ktoré sú a boli jej platcom.

Chcete viac dôvodov, ako využiť vek registrácie. Spoločnosť, ktorá bola zaregistrovaná, mesiace alebo roky predtým môže byť výhodná z mnohých iných dôvodov.

Dobrým príkladom sú určité obchodné zmluvy, najmä s miestnymi orgánmi, kde niektoré z nich vyžadujú registráciu alebo založenie podniku už niekoľko rokov predtým, než môžu požiadať o výhodnejšie podmienky v rámci spolupráce. To môže predstavovať prekážku pre celkom nové spoločnosti. Nákup pripravených spoločností vám tento problém umožní vyriešiť veľmi rýchlo.

Existuje niekoľko výhod hotových spoločností, ktoré z nich robia atraktívnu alternatívu k tradičnej tvorbe spoločností, na záver si zopakujeme tie tri najdôležitejšie:

online predaj spoločností
rýchla možnosť podnikania
nižšie náklady na zriadenie spoločnosti

Jednoduché, no výstižné fakty, ktoré vám môžu uľahčiť vaše podnikanie, to je charakter Ready Made spoločností.

K téme

Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent Riaditeľ SZŠ Lučenec Miroslav Sekula: Sme hrdí na to, že patríme medzi lídrov v odbornom vzdelávaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.