Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90397_princ_krason_nahlad_sk 676x1005.jpg
8. apríla 2019 PR správyKultúraFilm a TV od PRservis.skSITA Diskusia()

Princ Krasoň bude v kinách bojovať s kliatbou, vďaka ktorej ho milujú všetky ženy

BRATISLAVA 8. apríla – Nová rozprávka od tvorcov filmov o Shrekovi príde 11. apríla 2019 do slovenských kín. Aké by to bolo, keby ste boli mužom, so ktorého sú zaľúbené všetky ženy v krajine? Princ Krasoň sa v rovnomennom animovanom filme bude musieť vysporiadať s podobným „problémom“…

Čo majú spoločné Snehulienka, Šípková Ruženka či Popoluška? Všetky sú zaľúbené do rovnakého mladého muža. Ešte keď bol  Princ Krasoň chlapček, zlomyseľne ho zakliala zlá kráľovná. Odvtedy sa do neho každé dievča v kráľovstve beznádejne zamiluje. Čo sa môže zdať ako splnenie sna, dokáže miestami poriadne skomplikovať život.

Aby nešťastník prelomil kliatbu a našiel pravú lásku, vydá sa na dobrodružnú cestu. Spoločnosť mu robí neznámy cudzinec Lenny, o ktorom Krasoň ani netuší, že je to v skutočnosti preoblečené dievča Lenore – jediné, na ktoré kliatba neplatí.

Humorný príbeh o odvážnych činoch, správnych rozhodnutiach a pravej láske zaručene pobaví celú rodinu. V slovenskom znení navyše budú môcť diváci a diváčky počuť množstvo známych hlasov – Moniku Potokárovú, Zuzanu Mauréry, Dušana Cinkotu, Mirku Partlovú či Andreu Somorovskú. Animovaný film Princ Krasoň príde do kín vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.

Trailer: 

Inzercia

K téme

Ganna Pidgorna: UNIQA chce byť prvý zamestnávateľ s certifikáciou Prvá pomoc v duševnom zdraví Princ Harry perie špinavú bielizeň kráľovskej rodiny. Aká je jeho kniha Náhradník?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Film a TV

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.