Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
104010_novy projekt 1 2 676x444.jpg
22. apríla 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Príležitosť pre podnikateľov: Praktické informácie pre efektívnu komunikáciu!

22.4.2024 – Funkčná komunikácia je v digitálnej dobe nevyhnutnosťou pre každého podnikateľa, ktorý sa pohybuje v online svete. Konferencia Komunikátori budúcnosti preto prináša expertov z firiem, agentúr i médií zo Slovenska a Čiech, ktorí odprezentujú šikovné nápady na využitie sociálnych sietí, vytváranie podcastov, či kreatívnych PR kampaní.

Dátum a Čas: 14. mája 2024, od 9:00 do 16:00
Lokalita: NH Bratislava Gate One, Ambrušova 7, Bratislava

Kedže sa konferencie sa stávajú zdrojom inšpirácie, pre podnikateľov bude táto konferencia prínosná najmä z oblastí prínosu umelej inteligencie, kreatívnej reklamy aj napriek nízkemu rozpočtu či v inšpiráciách pre internú komunikáciu.

Ako je to s citlivými spoločenskými témami v komunikácii firiem? Majú sa k nim vyjadrovať? Aké riziká alebo potenciálne benefity im z toho vyplývajú? Aká je úloha komunikátorov pri tomto strategickom rozhodovaní firiem? Ako pokojne zvládnuť krízovú komunikáciu, v prípade vzniknutého problému?

Súčasťou konferencie Komunikátori budúcnosti bude aj špeciálny workshop o umelej inteligencii, ktorý poskytuje agentúra DIVINO pre účastníkov za špeciálnu cenu. Tá už nie je iba horúcou témou, ale nevyhnutným nástrojom, ktorý sa v súčasnosti implementuje do väčšiny (aj marketingových) procesov. Odhalíme Vám praktické aplikácie generatívnej umelej inteligencie, ktoré môžete vo svojích stratégiách využívať takmer okamžite. Predstavíme si nástroje, ktoré vám ušetria čas, zvýšia efektivitu a hlavne zjednodušia prácu.

Vstupenky a viac informácii nájdete na:
https://smekonferencie.sk/podujatie/komunikacia-sucasnosti/

Informačný servis

K téme

ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute Victor Ibara: Stres v práci zajedám v nemocničnom bufete – rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom zatiaľ stále hľadám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.