Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103213_najdoveryhodnejsia znacka_23_101 676x451.jpg
11. decembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Pri výbere drogérie Slováci už osem rokov najviac veria dm drogerie markt

11.12.2023 – Podľa najrozsiahlejšieho prieskumu spotrebiteľskej dôvery zostáva dm jednotkou medzi obchodníkmi v kategórii drogérií. Prvenstvo a ocenenie Najdôveryhodnejšia značka vďaka takmer dvom tretinám respondentských hlasov v tejto kategórii získala už po ôsmykrát.

Mená víťazov zazneli na galavečeri dňa 30. novembra, kde ocenenie pre dm s vďakou prevzala regionálna manažérka Romana Fedorová: „Ďakujeme, dôvera spotrebiteľov je pre nás veľmi cenná a nesmierne si vážime, že pretrváva už niekoľko rokov. Našou ponukou, službami a aktivitami udržateľného a zodpovedného podnikania sa budeme aj naďalej usilovať pestovať ju a naše dobré vzťahy so zákazníkmi nesklamať.“

Respodnentov prieskumu Najdôveryhodnejšia značka 2023, uskutočneného nezávislou výskumnou agentúrou NielsenIQ, tvorila reprezentatívna vzorka dvetisíc slovenských spotrebiteľov, ktorá hodnotila vždy desať najsilnejších značiek s najvyšším objemom predaja v danej kategórii. Celkový počet tento rok predstavoval viac ako 700 značiek vyhodnocovaných v 85 kategóriách. Víťazné značky môžu počas nasledujúceho roka pri svojej propagácii využívať logo Najdôveryhodnejšia značka.

Informačný servis

K téme

Rok 2023 bol (doteraz) najlepší Dopyt ho hybridnej práci rastie, na Slovensku pribudnú dve nové Regus centrá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.