Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98721_novy projekt 5.jpg
6. mája 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Premium Brands a FRANK Fruities prinášajú na Slovensko najchutnejšie vitamíny na trhu

6.5.2022 – FRANK Fruities je švajčiarska značka vitamínov a výživových doplnkov, ktorá verí, že inteligentnou kombináciou prírody, vedy a kreativity sa ľudia môžu  efektívnejšie priblížiť k zdravšiemu životnému štýlu. Svojimi výrobkami búrajú doterajšie mýty o výživových doplnkoch a posúvajú ich na úplne novú úroveň.

Vitamíny môžu chutiť lepšie!

Podľa prieskumu 1 z 2 ľudí nedoje svoje vitamíny.* Preto zakladatelia spoločnosti FRANK Fruities prijali poriadnu výzvu, a to vytvoriť skutočne jedinečné doplnky výživy, ktoré sú nielenže najvyššej kvality a bezpečnosti, ale sú aj zo skutočného ovocia plné benefitov. Navyše bez plastov a s originálnym dizajnom, ktorý vás neprestane baviť.

Zoznámte sa s FRANK Fruities, najchutnejšími gumenými vitamínmi na trhu

Označenie „najchutnejší vitamín na trhu“ nie je len marketingový pojem, ale vyplýva zo spotrebiteľského prieskumu, v ktorom 9 z 10 opýtaných ľudí súhlasilo, že FRANK Fruities sú chuťovo najlepšie vitamíny, ktoré kedy vyskúšali.** Priemerné zákaznícke hodnotenie výrobku je 4,9*.

Táto certifikovaná „šťavnatá“ novinka prináša so sebou vitamínovú bombu v podobe 95 % skutočného ovocia, bez umelých prísad, pridaného cukru, konzervačných látok či umelých farbív. Výživový doplnok je vo VEGAN kvalite, bez želatíny. Ďalšou výhodnou týchto vitamínov je, že nie je potrebné ich zapíjať s vodou či konzumovať s jedlom. Každá 200 g plechovka obsahuje viac ako 1,4 kg ekvivalentu ovocia a obsahuje 80 gumených cukríkov s odporúčanou dennou dávkou – 3 cukríky. Prírodné ovocné cukríky sú vyrábané vo farebných papierových dózach a sú naozaj lahodné.

„Všetci máme skúsenosť s rôznymi vitamínovými doplnkami. Väčšina z nás, ale má problém vytvoriť si návyk k nie práve najchutnejšie vyzerajúcim tabletám. Nehovoriac o tom, že je potrebné pri nich myslieť aj na to či sú vhodné pred alebo po jedle, či sa môžu zapiť iba vodou alebo aj niečím iným. S tým je, ale koniec. Prinášame na Slovensko Frak Fruities. v ktorých je ovocie nosným pilierom vitamínov namiesto syntetických látok, akými sú napríklad mikrokryštalická celulóza, laktóza, vápnik alebo malto-dextrín, ktoré pravidelne používajú výrobcovia vitamínov a výživových doplnkov, aby vitamínom dodali ten správny objem. Konečne produkt pri ktorom človek nepotrebuje vzdelanie v potravinárstve alebo v chémií“  hovorí Lukáš Kendra, Marketing Manager v spoločnosti Premium Brands a ďalej dodáva: „FRANK Fruities sú vyrobené zo skutočného ovocia, zvyšok tvoria prírodné arómy na rastlinnej báze alebo pomocné látky (ako je mrkvová šťava alebo kokosový olej) a vitamíny. Produkty sú vyrábané podľa najprísnejších noriem kvality a bezpečnosti produktov, testované a certifikované nezávislými laboratóriami. Sme hrdí, že môžeme túto kvalitnú značku vitamínov predstaviť spotrebiteľom aj na slovenskom trhu.“

Premium Brands s. r. o. je výhradným distribútorom škandinávskych značiek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktov SAL de IBIZA, COCONAUT, NUCOMPANY, CLEEN, FUNKY FAT FOODS a FRANK Fruities.

Vitamínové gumené cukríky FRANK Fruities vám garantujú nefalšovanú a lahodnú chuť skutočného ovocia! Dostupná je vo vybraných predajniach DM drogerie markt a na e-shope Premium Brands.

Viac informácií nájdete na www.premiumbrands.sk.

*FRANK Functional Foods online survey, April 2022
**FRANK Functional Foods survey among 683 customers, May 2021

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

Vianočný darček pre TV zákazníkov UPC: voľné vysielanie až 52 staníc pre všetkých počas sviatkov Počas Vianoc Slováci na kvalite nešetria, ukázal prieskum. Menu si pripravia s prémiovými produktami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.