Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Pravdivý príbeh: Vďaka eJoy je môj muž znova mužom!

BRATISLAVA 11. októbra 2016 – Tento príbeh nám napísala jedna žena v strednom veku, ktorá si z pochopiteľných príčin neželala byť menovaná. Je isté, že určite nie je jediná v podobnej situácii.

Ako to už býva, život so sebou prináša naozaj netradičné situácie. Miera rozvodovosti sa u nás pohybuje takmer pri hranici 50%, čo znamená, že takmer každé druhé manželstvo sa rozvádza. Je viac ako pravdepodobné, že veľkú „zásluhu“ na tom majú aj problémy v sexuálnej oblasti – manželia sa totiž navzájom odcudzia. A o tom je aj príbeh pani Evy.

Idylka na úvod a medové roky
S Peťom som sa spoznala ešte na vysokej škole. On mal dlhé vlasy, žil bezstarostný študentský život na intráku a hoci peňazí nemal nikdy na rozhadzovanie, každý týždeň som ho stretávala na našej internátnej diskotéke. Páčil sa mi hneď od začiatku, ale viete, aké to je – hrala som najprv nedostupnú a nedobytnú, veď nech sa chlapec viac snaží.

Neprešla však ani polovica semestra a už bola ruka v rukáve. Začali sme vážnejšie chodiť a na konci výšky som už vedela, že on je ten pravý. Na tú dobu, začiatkom 90. rokov, nič nezvyčajné, veď vtedy sa veľa ľudí bralo hneď po skončení školy. U nás to nebolo inak a keďže sme nakoniec zostali obaja v Bratislave, nebol problém ani so vzdialenosťou.

Svadba bola skvelá a svadobná noc ešte lepšia. Peťo bol v tomto ohľade vždy veľmi aktívny a hoci viem, že som nebola jeho prvá, vždy bol veľmi pozorný, nežný a pritom vášnivý – proste gentleman a bonviván v jednom. Ak sa o svadobnej dovolenke a prvých dňoch hovorí, že sú medové, tak my sme mali doslova medové roky a Peťo bol k nezastaveniu.

Prvé problémy po deťoch
Mali sme byt, ktorý sme zdedili po starých rodičoch a tak bola situácia doslova ideálna na založenie rodiny. Aj v tomto ohľade nám všetko vyšlo podľa predstáv a počas niekoľkých rokov sa nám narodil najprv syn a potom aj dcéra. Ako to však býva aj v iných manželstvách, po deťoch sa niekedy „spálňové veci“ trocha zmenia a prioritou sa stane výchova potomstva.

Nemôžem však povedať, že by sa manžel nesnažil – bohužiaľ, začal viac pracovať, osamostatnil sa a podnikal a tak bol doma čoraz menej. Všetok čas venoval deťom a ak aj zostala nejaká nočná chvíľka pre nás, bolo na ňom vidno, že je bez energie.

Sama dobrovoľne priznávam, že ani pozícia ženy v domácnosti neprospievala nášmu milostnému životu – predsalen som pribrala na niektorých miestach, manžel ma videl väčšinu času upratovať a oblečenú tak, že sa mu ani nedivím, že by nemal na mňa chuť. Jediné šťastie bolo, že mi nezahýbal, pretože jeho bavila jeho práca viac, ako všetky ženy sveta. Bohužiaľ, ako sa ukázalo neskôr…

Problém bol na svete!
Všimla som si to už po narodení detí – Peťo akoby nestíhal a dochádzal mu dych. Myslela som si, že to je mnou a tým, že som málo atraktívna, no videla som na ňom, že za to nemôže ani on sám a ani ja. Zdalo sa, ako by už vystrieľal všetky svoje náboje a ostali mu už len tie slepé. A jeho mužská zbraň už dávno nepripomínala niekdajšiu pýchu, ktorou sa môžu chlapi chváliť.

Tak som začala pátrať, kde je problém. Našla som si na internete informácie o mužoch so slabou erekciou a postupným ochabnutím libida – ak muž sám vie, že nedokáže udržať erekciu, prestane mať aj chuť na milovanie. Už mi zrazu bolo všetko jasné – teda okrem toho, aké je riešenie takéhoto problému.

Veda nám pomohla
Bolo mi jasné, že Peťa k sexuológovi nedostanem a tak zostávalo jediné riešenie – tabletky na erekciu bez predpisu. Aj tentoraz mi pomohol internet – našla som informácie o novom produkte na slabú erekciu a nedostatok sexuálnej túžby, ktorý prišiel na náš trh len nedávno z Veľkej Británie a volal sa eJoy.

Objednať si ho bolo jednoduché a nestál veľa, takže som to riskla. Neuveríte mi, ale ono to zafungovalo. eJoy mi naozaj vrátil manžela, čo manžela, muža! Presne takého, akého som si pamätala z prvých rokov nášho spoločného chodenia. Veľká škoda, že som neobjavila tohto pomocníka oveľa skôr, ušetrila by som si naozaj veľa dní a týždňov v neistote. Ak teda existuje okrem mňa ešte nejaká žena, ktorá má podobný problém, radím ti – vyskúšaj to, choď do toho a uvidíš, že neoľutuješ!

My už len dodávame, že sme si istí, že takýchto žien je na Slovensku naozaj veľa. Ak ste jednou z nich, dávame vám do pozornosti oficiálnu webstránku predajcu tohto produktu pre Slovensko – www.ejoy.sk. Tu získate všetky informácie a môžete si produkt aj objednať.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Templári sú dodnes jedným z najzáhadnejších radov v dejinách Hercule Poirot bojuje v súdnej sieni

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.