Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96626_prasa_v_zite_desktop_background 676x416.jpg
24. septembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Prasiatka sú už aj online

24.9.2021 – TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. historicky ako prvá uvádza na trh online verziu žrebov rovnomennú s papierovou verziou.  

Na trh s okamžitými lotériami prichádza veľká novinka! Hráči a fanúšikovia obľúbených žrebov si môžu prvýkrát online zotrieť žreb, ktorý doteraz poznali len v papierovej verzii. A to na mobile, počítači alebo tablete. Ide o žreby, ktoré poznajú všetci fanúšikovia žrebov na Slovensku – „PRASA V ŽITE“. Vysmiate prasiatka už viac ako 15 rokov ponúkajú zábavu a vzrušenie z hry. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., teraz ako prvá spoločnosť prevádzkujúca okamžité lotérie na Slovensku, nebude už ponúkať iba štandardizované online žreby dizajnované inými spoločností, ako tomu bolo doteraz, ale aj svoje vlastné.

„Po prvýkrát sú na slovenskom trhu rovnomenné žreby, ktoré si môžu fanúšikovia okamžitých lotérií kúpiť v klasickej, papierovej forme na predajných miestach, a tiež v elektronickej forme ako online žreby,“ informovala o novinke Ivana Skokanová, hovorkyňa TIPOS, národnej lotériovej spoločnosti, a. s. Podľa nej sú elektronické žreby dizajnované tak, aby ich zotieranie bolo intuitívne, tak ako pri papierovej verzii. „Hráč zotiera elektronický žreb pomocou počítačovej myši alebo prstom, ak má jeho mobilné zariadenie dotykovú obrazovku,“ vysvetlila Skokanová.

Veselé žreby sa teraz stali dostupnými pre všetkých dospelých hráčov. „Už nikomu sa tak nestane, že by si PRASA V ŽITE nemohol kúpiť. Aj keď niektoré z vašich obľúbených predajných miest bude mať žreby s prasiatkami vypredané, stále si ich budete môcť kúpiť cez internetový portál eTIPOS.sk,“ uviedla Skokanová. Cena elektronického žrebu je 1 EUR. „Tým, že cena elektronického žrebu je na úrovni klasického žrebu SUPER PRASA V ŽITE, hlavná výhra na online žrebe je o to vyššia –  na úrovni 10 000 EUR. Výška výhry zodpovedá hlavnej výhre v klasickej emisii žrebov SUPER PRASA V ŽITE,“ vysvetlila Skokanová.

Elektronická okamžitá lotéria PRASA V ŽITE je prístupná nielen cez počítače, ale aj prostredníctvom mobilných zariadení, smartfónov pripojených na internet. „V prípade zobrazenia na mobilnom zariadení je rozloženie ovládacích a informačných prvkov prispôsobené danému zariadeniu,“ vysvetlila hovorkyňa TIPOSu.

Rodinu elektronických žrebov, ktoré zobrazujú komické zvieracie postavičky ako si užívajú zábavu a luxusný život, onedlho rozšíri aj emisia elektronických žrebov SUPER PRASA V ŽITE. „V TIPOSe všetci dúfame, že tento produkt si medzi elektronickými žrebmi nájde svojich stálych fanúšikov podobne, ako si ich našla klasická papierová verzia,“ skonštatovala Skokanová. Nové elektronické žreby sú dostupné na www.etipos.sk.

Informačný servis

K téme

Bratislava má prvú mestskú divadelnú scénu Mesiac knihy tvorivo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.