Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. decembra 2015 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Poznáte meno najlepšej ázijskej aerolinky?

Eva Air už druhý rok zbiera prestížne ocenenia.

Najlepšia ázijská aerolinka a jedna z top 10 na svete za rok 2015? Tieto superlatívy od decembra 2015 hrdo nosí EVA Air, ktorou Slováci radi lietajú do Thajska.

Taiwanská aerolinka EVA Air, vďaka ktorej sa dostanete priamym letom z Viedne do Bangkoku, bola v decembri 2015 už druhým rokom zvolená čitateľmi Premier Traveler Readers za najlepšiu leteckú spoločnosť na ázijskom kontinente. Ocenenie bolo výsledkom prieskumu za rok 2015, uskutočneného od 1. mája do 25. septembra. Okrem tohto prestížneho ocenenia získala EVA Air v ten istý mesiac aj ďalšie tri ceny. Podľa AirlineRatings.com patrí EVA Air na 7. priečku v rebríčku top 10 najlepších leteckých spoločností na svete a označili ju za ideálnu voľbu na biznis i dovolenkové cestovanie pre rok 2016. Podľa Global Traveler Readers patrí aerolinke EVA Air najvyššie hodnotenie v kategórii letiskový personál a novinky v servise.

„Získať uznanie trikrát v priebehu jedného mesiaca od odborníkov v leteckom priemysle a medzinárodných cestovateľov je pre nás česť,” hovorí riaditeľ spoločnosti, K.W. Chang. „Vnímame to tak, že svet sleduje inovácie našej spoločnosti a všíma si, že ambíciou EVA Air je neustále napredovať. V budúcnosti plánujeme našu flotilu rozšíriť o Boeing 787 Dreamliner a pridať ďalšie letecké spojenia v rámci regiónu i sveta.”

EVA Air kladie dôraz na kvalitu servisu a bezpečnosť na všetkých svojich linkách, a to na zemi i na palube. V roku 2014 spoločnosť predstavila nový prírastok do svojej flotily – Boeing 777 300 ER novej generácie s možnosťou wifi pripojenia počas letu a najnovším zábavným palubným systémom Panasonic eX3.

EVA Air má dlhodobo celosvetovú povesť aerolinky s excelentným servisom a bezpečnosťou bez nehôd. Cestovatelia v rámci globálneho prieskumu SKYTRAX ohodnotili EVA Air za jednu z najlepších leteckých spoločností sveta a za celkovo najlepšiu v kategórii čistota na palube za rok 2015.

EVA Air sa teší veľkej obľube aj u slovenských turistov. „Vyhľadávajú ju najmä cestujúci do Thajska a juhovýchodnej Ázie. Jednak ponúka priamy let z Viedne do Bangkoku, ale predovšetkým má veľmi milý personál na palube lietadiel, už od začiatku existencie spoločnosti. Bola príkladom pre mnohé iné aerolinky, no nie všetkým sa darí udržiavať stále kvalitu na takej vysokej úrovni ako EVA Air. Preto ocenenia, ktoré získala, nie sú ničím prekvapujúcim. Skôr sú prirodzeným vyústením dlhoročnej filozofie a kvality služieb tejto spoločnosti,” domnieva sa Andrej Maťko zo spoločnosti Setwings, ktorá má generálne zastúpenie EVA Air na Slovensku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Päť jednoduchých spôsobov, ako zviditeľniť a podporiť váš biznis Darujte výnimočnosť: Potešte blízkych na Vianoce špičkovými pomocníkmi Miele

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.