Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100865_novy projekt 676x444.jpg
2. februára 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Potraviny KRAJ sú aj v tomto roku partnerom športových podujatí

2.2.2023 – Populárne slovenské triatlony Slovakman a Challenge Šamorín i cyklistické preteky inšpirované Tour de France – L´etape Slovakia podporí aj v tomto roku sieť potravín KRAJ. Okrem toho nadviazala spoločnosť TERNO real estate spoluprácu s Tomášom Greschnerom, zakladateľom cyklistického klubu Velocation Cycling Team a bude pokračovať v spolupráci s triatlonistom Richardom Vargom. Potraviny KRAJ sú partnerom športovcov a športových podujatí od roku 2018.

„KRAJ má v ponuke široký sortiment produktov pre športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Zároveň radi podporujeme podujatia, ktoré prispievajú k rozvoju športu v našej krajine, ponúkajú možnosť aj hobby športovcom zažiť atmosféru profesionálnych podujatí – pretekov a zviditeľňujú Slovensko,“ povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate.

Prvé športové podujatie, ktoré potraviny KRAJ v tomto roku podporia, odštartuje 21. mája. Súťažiaci, ale aj diváci, budú môcť zažiť atmosféru svetového triatlonu Challenge Šamorín. Minulý rok si v ňom zmerali sily športovci z rôznych krajín, medzi nimi aj najúspešnejší slovenský triatlonista Richard Varga. „Kvalitná, čerstvá, lokálna strava je jedným z najdôležitejších pilierov pri dosahovaní vrcholových výsledkov. Preto som veľmi vďačný, že na mojej ceste k úspechom, mám možnosť spolupracovať práve s KRAJom,“ povedal Richard Varga.

Novinkou je spolupráca s cyklistom Tomášom Greschnerom, ktorý založil cyklistický klub Velocation Cycling Team. Tomáš je minuloročným víťazom 24-hodinových amatérskych cyklistických pretekov na Hungaroringu v Maďarsku. Dlhoročný „cukrovkár“ búra predsudky a dokazuje, že aj ľudia s chronickými ochoreniami môžu dosahovať športové úspechy. „Aj cyklisti s diabetom typu 1 potrebujú pre svoju činnosť silného partnera. Sme radi, že takého máme. Ďakujeme za podporu sieti predajní KRAJ a Terno,“ zdôraznil Tomáš Greschner.

Aj v tomto roku tiež potraviny KRAJ podporia najprestížnejšie cyklistické preteky na Slovensku L´étape Slovakia. „Tešíme sa, že môžeme podporovať súťažiacich a organizátorov pretekov L’Etape Slovakia, ktoré vznikli pod patronátom Tour de France. Páči sa nám jedinečnosť tohto podujatia, ktorá prispieva k rozvoju cyklistiky v našej krajine a dáva všetkým rovnakú príležitosť zúčastniť sa,“ dodáva Marek Koštrna.

Okrem týchto podujatí sú potraviny KRAJ súčasťou aj menších pretekov naprieč Slovenskom. Spoločnosti TERNO real estate dlhodobo záleží na tom, aby podporovala nielen lokálnych výrobcov, ale aj šikovných a ambicióznych ľudí, ktorí zviditeľňujú našu krajinu.

Informačný servis

K téme

Slovákov trápi sústavné zdražovanie, Kaufland preto dlhodobo znížil ceny potravín bežnej spotreby Konvektomaty Miele sa vďaka technológii HydroClean čistia úplne samé

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.