Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Poslucháči Rádia Slovensko vybrali online službu verejnej správy

BRATISLAVA 7. novembra – Zo všetkých služieb, ktoré sa do tohtoročnej ceny ITAPA zapojili, bola v prúdovom vysielaní Rádia Slovensko pravidelne predstavovaná vybraná pätica nominovaných projektov, ktoré sa uchádzali o Cenu Rádia Slovensko.
Poslucháči mali následne možnosť v online hlasovaní sami rozhodnúť, ktorá zo služieb podľa nich najviac napomáha k zefektívneniu návštev úradov a zabraňuje zbytočnej byrokracii. Hlasovať bolo možné do 4. novembra a zapojilo sa do neho až 3629 poslucháčov, ktorí hodnotili najmä prospešnosť služieb modernej verejnej správy.
Celkovým víťazom hlasovania poslucháčov Rádia Slovensko sa so ziskom 2267 hlasov stal projekt Integrovaných obslužných miest / Integrovaných obslužných služieb (IOM / IOS) Slovenskej pošty.
Víťaz si spolu s ďalšími ocenenými prevezme Cenu Rádia Slovensko na galavečere kongresu ITAPA, ktorý sa uskutoční v dňoch 11. – 12. novembra 2014 v Bratislave. Cenu Rádia Slovensko víťazovi odovzdá generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Na prvom mieste, nový podcast na scéne Vlčie maky s Danom Bártom prichádzajú s novinkou Kážu sa mi ženiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.