Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Posledné kvalifikačné zápasy slovenskej reprezentácie iba na Dajto!

BRATISLAVA 11. októbra – Aj napriek prehre v Bosne a Hercegovine sa tréner Ján Kozák osvedčil. Náš tím sa pod jeho vedením opäť zomkol a podáva skvelé výkony. Gréci hrajú o priamy postup na majstrovstvá sveta a nemôžu si dovoliť žiadne zaváhanie. Zopakujú Slováci maximálne nasadenie, aké predviedli v súbojoch s Bosnou a Hercegovinou? Sledujte ďalší zápas kvalifikácie na MS 2014 Grécko – Slovensko už dnes večer, v piatok 11. októbra 2013.
Futbalový večer vo vysielaní televízie Dajto odštartuje o 20:15 športovým štúdiom Dajto vo futbale. Hosťom moderátora Daniela Očenáša budú bývalý slovenský futbalový reprezentant Marián Zeman, ako aj člen Mužstva futbalových zázrakov (MUFUZA) a vedúca osobnosť vokálnej hudobnej skupiny Fragile Braňo Kostka.
Samotný duel Grécka so Slovenskom sa začne o 20:45. Priamy prenos bude priamo zo štadióna v Aténach komentovať Miro Špaček, pričom Marián Zeman sa divákom predstaví tiež v úlohe spolukomentátora. Športoví fanúšikovia si budú môcť zápas vychutnať v HD
Dajto odvysiela aj posledný kvalifikačný zápas Slovenska s tímom Lotyšska, ktorý sa odohrá v utorok 15. októbra 2013 od 20:10 na štadióne v Rige. Športové štúdio Dajto vo futbale sa začne o 19:40, hosťami Daniela Očenáša budú Marián Zeman a veľký milovník futbalu, herec Ján Jackuliak. Komentovať budú opäť Miro Špaček a Marián Zeman.
Priamo po skončení zápasov televízia Dajto naživo sprostredkuje reakcie trénera Jána Kozáka a vybraných hráčov. Oba zápasy prinesie svojim predplatiteľom naživo aj video on-demand platforma VOYO.sk.

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Tatra banka aranžovala skupine CTP úver 278 miliónov EUR Vilabyty – najvýhodnejší developerský projekt, ktorý aktuálne nemá konkurenciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.