Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. februára 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Posledná šanca získať vstupenky na Eurovíziu vo Viedni

BRATISLAVA 25. februára – Finálna tretia vlna predaja vstupeniek na pesničkovú súťaž Eurovízia vo Viedni odštartuje 27. februára o 9.00 hod.. Fanúšikovia majú tak poslednú príležitosť zabezpečiť si vstupenky na rôzne typy šou jubilejného 60. ročníka Eurovízie vo viedenskej Stadthalle. Predaj bude prebiehať priamo v pokladniciach Stadthalle alebo online prostredníctvom www.stadthalle.com, www.oeticket.com a www.wien-ticket.at.

K dispozícii sú pre záujemcov lístky na všetkých deväť šou tzv. Eurovision Song Contest, vrátane dvoch semifinálových šou a samotného finále. Okrem týchto budú v predaji aj vstupenky na rodinné a porotcovské šou. V semifinálových šou sa fanúšikovia môžu tešiť na kandidátov z 33 krajín, ktorí zabodujú o postup do finále. Pri porotcovských šou budú porotcovia z rôznych krajín rozhodovať o pridelení bodov všetkým zúčastneným krajinám. Tieto sa nebudú vysielať naživo a využité budú na živé vysielanie len v prípade, ak by došlo k prerušeniu priameho prenosu televíznej šou. Rodinné šou v popoludňajších hodinách sú určené predovšetkým pre rodiny s deťmi, ktoré chcú zažiť pesničkovú šou vo viedenskej Stadthalle zblízka a naživo. Semifinálové (19., 21. mája) a finálová šou (23. mája) budú vysielané naživo do celého sveta a sledovať ich bude okolo 200 miliónov divákov.

Vstupenky na jednotlivé šou sú rozdelené do piatich kategórií. Aby sa predišlo podvodným predajom, aj tento raz obdržia nakupujúci len potvrdenie o nákupe, samotné vstupenky budú zaslané až pred danou šou poštou. Rezervovať si vstupenky vopred nie je možné ani tento raz. Ďalšie detaily na www.songcontest.orf.at alebo www.stadthalle.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V Nostalgii Salvador Dalí, Francúzska depeša i Paralelné matky Trápi vás bedrový kĺb? Nečakajte na koniec pandémie a dajte sa vyšetriť čo najskôr

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.