Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94494_hr.jpg
14. decembra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Popredný výrobca zdravotníckych pomôcok Hartmann spustil vlastný internetový obchod

14.12.2020 – Popredný výrobca zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov HARTMANN-RICO sprístupnil slovenským zákazníkom nový predajný kanál. Svoje porfólio pre domácnosti a koncových zákazníkov začal ponúkať prostredníctvom vlastného internetového obchodu na adrese hartmannhome.sk

Cieľom tohto kroku je priblížiť sa k domácim spotrebiteľom a uľahčiť im nákup zo širokého sortimentu zdravotníckeho a hygienického materiálu, dezinfekcie a regenerácie pre športovcov, a to bez návštevy kamenných predajní. Nikdy na to nebola vhodnejšia príležitosť ako v podmienkach aktuálnej pandemickej situácie. Osobný kontakt so zákazníkom však naďalej zostáva neoddeliteľnou súčasťou nášho rozvoja. Dialóg s našimi zákazníkmi je nevyhnutný preto, aby sme naplnili ich potreby a tiež aby sme neustále hľadali inovatívne riešenia“, povedal Ondrej Gutyan, Business Unit manažér spoločnosti HARTMANN-RICO na Slovensku.

Návštevníci eshopu si môžu vybrať z palety viac než 130 produktov, ktoré značka HARTMANN zastrešuje. V ponuke sú domáce váhy a tlakomery značky Veroval vrátane príslušenstva, špeciálna kozmetika MoliCare pre starostlivosť o pokožku, hygienické potreby pre pacientov, ženy a deti značiek Bel a Ria, náplasti, regeneračné gely a tejpy radu Cosmos.

Pre všetok sortiment je aktuálne doprava po celom území Slovenska zdarma.

O spoločnosti HARTMANN – RICO

Spoločnosť HARTMANN – RICO vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti PAUL HARTMANN AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov v Českej republike. Viac ako 25 rokov pôsobí HARTMANN – RICO aj na území Slovenska so sídlom v Bratislave.

Informačný servis

K téme

DKV radí, ako hladko zvládnuť prechod na nový mýtny systém v Poľsku Chirana T.Injecta je prvá firma, ktorá podporila združenie Skutočné obete

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.