Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103109_budova zvonku 676x450.jpg
29. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Poliklinika Bezručova rozšíri svoje služby a pribudne aj bezbariérový prístup

6.12.2023 – Keď sa minulý rok otvorili brány zrekonštruovanej polikliniky v krásnej historickej budove na Bezručovej ulici, potešil sa nejeden obyvateľ Starého mesta či Bratislavy. Moderné medicínske centrum za krátky čas navštívili tisícky pacientov a už sa avizuje jeho rozširovanie o ďalšie priestory a pracoviská. Priorita zostáva rovnaká. Nájsť na jednom mieste všetko potrebné, a to v najvyššej kvalite.

Poliklinika Bezručova ma za sebou úspešný štart, keď v nej rok a pol od jej otvorenia pôsobí už 28 lekárov v 16 špecializáciách a spolu sa staráme o takmer 20 tisíc dispenzarizovaných a kapitovaných pacientov, vysvetľuje prof. MUDr. Tibor Hlavatý, PhD., medicínsky riaditeľ Polikliniky Bezručova.

Spokojnosť vybavených pacientov, či tisícok ďalších, ktorí polikliniku navštívili kvôli konzultácii, potvrdzujú ich vysoké recenzné hodnotenia. Aj to bol jeden z motorov pre ďalšie plánovanie jej rozvoja. Po novom by sa mali pacienti mali do budovy dostať jednoduchšie a nájsť by tu mali aj dôležité zobrazovacie služby.

„Poliklinika budúci rok plánuje ďalšie investície, a to predovšetkým do vybudovania bezbariérového prístupu. Aj keď nie je vlastníkom budovy, sme tu v nájme, pokúšame sa prispieť k riešeniu dlhodobého problému a vybudovať v budove bezbariérový prístup. Svoje služby okrem toho rozšírime aj o Diagnostické centrum a nové operačné sály pre jednodňovú chirurgiu.Diagnostické centrum by tak doplnilo veľmi potrebné zobrazovacie služby pre našich pacientov, ako je röntgenová diagnostika, mamografia a ďalšie zobrazovacie metódy. Pacienti tak nájdu na jednom mieste všetky potrebné zdravotné služby v najvyššom štandarde,“ dodáva profesor Hlavatý.

Informačný servis

K téme

Pinium Family Clinic v Liptovskom Mikuláši: Moderná a komplexná zdravotná starostlivosť pre všetkých Oravská poliklinika v Námestove modernizuje vďaka Nadácii COOP Jednota

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.