Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99736_adobestock_258283915 676x451.jpeg
9. septembra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Poistenci Union ZP majú moderné endoskopické operácie už aj v PainClinic v Bratislave úplne zadarmo

9.9.2022 – Viac stresu, sedavé zamestnania, menej športu a horší životný štýl – to všetko sa podpísalo na náraste počtu pacientov, ktorých trápia ochorenia chrbtice. Problémy majú mladšie, aj staršie ročníky. Union zdravotná poisťovňa teraz prichádza s dobrou správou – unikátne endoskopické operácie chrbtice, ako aj škálu ďalších operačných výkonov a služieb v zariadení PainClinic v Bratislave, budú mať jej poistenci odteraz plne hradenú.

„Pri endoskopických operáciách sa používa finančne náročný zdravotnícky materiál, ale my sme veľmi radi, že našim poistencom môžeme ponúknuť modernú zdravotnú starostlivosť. To je našim cieľom – posúvať sa dopredu a umožniť využívanie medicínskeho pokroku aj v slovenskej praxi,“ povedala členka predstavenstva Unionu Elena Májeková.

Union ZP je jedinou poisťovňou, ktorá spomínané zákroky a indikovanú liečbu svojim poistencom v tomto zariadení plne uhrádza. S PainClinic sa navyše dohodla aj na komfortných čakacích dobách na ambulanté vyšetrenia v odboroch neurológia, urológia a algeziológia. „Naši poistenci budú vybavení maximálne do troch týždňov, čo je pri súčasnom dopyte po týchto špecializáciách mimoriadne dobrá čakacia lehota,“ hovorí E. Májeková. Zároveň dodáva, že spolupráca je dohodnutá aj pre jednodňové operačné zákroky v odbornosti chirurgia, urológia, gynekológia a algeziologický stacionár.

Vhodnosť zákroku pre pacienta samozrejme určí lekár v rámci vyšetrenia v špecializovanej ambulancii. Pred objednaním je potrebné mať výmenný lístok.

Informačný servis

K téme

VšZP na svojich pobočkách podáva pomocnú ruku osobám so sluchovým hendikepom Proti chrípke sa možno očkovať aj nosovým sprejom. VšZP ho počas chrípkovej sezóny detským poistencom plne uhradí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.