Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97941_titulna fotka 676x450.jpg
11. februára 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Podeľte sa o lásku. Darujte na Valentína niečo výnimočné – darujte Darček pre život, ktorým pomôžete dieťatku v núdzi

11.2.2022 –

Čo je DARČEK PRE ŽIVOT?

DARČEK PRE ŽIVOT je zmysluplný darček, ktorý zachraňuje životy. Darčeky, ktoré si zakúpite, doručujeme z našich humanitárnych skladov do krajín, v ktorých UNICEF realizuje svoje programy, a kde ich práve teraz deti najviac potrebujú.

AKO TO FUNGUJE?

Vyberte si darček z našej ponuky.
Ak chcete darček niekomu venovať, napíšte osobné venovanie, ktoré sa zobrazí na darčekovom certifikáte.
Darčekový certifikát Vám pošleme emailom.

DARČEK LÁSKA IDE CEZ ŽALÚDOK – 16 €

50 vrecúšok terapeutickej výživy môžete poslať kliknutím na TENTO odkaz.

Na vyliečenie detičiek z akútnej podvýživy používame v UNICEFe špeciálnu nutričnú pastu plnú vitamínov, pomocou ktorej dokážeme dieťatko vyliečiť v priebehu 6 – 8 týždňov. Pomôžte nám naplniť ich brušká.

DARČEK ČISTÁ LÁSKA – 7 €

10 tuhých mydiel, vedro na vodu a purifikačné tablety na vyčistenie 5 000 litrov vody môžete poslať kliknutím na TENTO odkaz.

Viac ako 40 % svetovej populácie nemá doma prístup k mydlu a tečúcej vode. Pomôžte nám doručiť čistú vodu a mydlá tam, kde ich deti najviac potrebujú, aby sme zabránili šíreniu smrteľných chorôb.

DARČEK LÁSKA K MÚDROSTI – 5 €

Školský batôžtek, 5 zošitov, 10 ceruziek môžete poslať kliknutím na TENTO odkaz.

Miliónom detí na svete chýbajú základné pomôcky na to, aby sa naučili čítať, písať a počítať. Pomôžte nám doručiť batôžtek s pomôckami.

Chceli by ste poslať aj iné darčeky. Všetky si ich môžete pozrieť práve TU.

Za Vaše láskyplné darčeky Vám zo srdca ďakujeme.

O UNICEFe

UNICEF je jednou z najvýznamnejších humanitárnych organizácií na svete, ktorá pomáha deťom v núdzi už od roku 1946. Pôsobíme vo viac ako 190 krajinách, na tých najťažšie dosiahnuteľných miestach. Pracujeme deň čo deň, aby sme pomohli prežiť deťom, ktoré sa ocitli v núdzi. Ochraňujeme ich práva, zabezpečujeme pre ne vodu, jedlo, strechu nad hlavou, lieky, vzdelanie, aby dostali šancu naplniť svoj potenciál.

Informačný servis

K téme

Podeľte sa o šťastie s okolitým svetom! Zachyťte krásy slnečného leta a zapojte sa do medzinárodnej fotografickej súťaže #summerspiration s Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.