Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. augusta 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Pod maskou

BRATISLAVA 30. augusta 2017 – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho…

V edícii YOLi, knihy pre mladých, vychádza novinka mladej slovenskej autorky Senty Andok Pod maskou. Je to napínavý príbeh, takmer detektívny, ktorý je však aj o búraní predsudkov voči bezdomovcom.

Martinovi Mayerovi sa to prihodilo a na takéto stretnutie doplatil životom. Koho však za zbytočnú smrť potrestať, keď o osude nedospelého mladíka rozhodla guľôčka na rulete? Z Martinovho najlepšieho kamaráta sa stáva bezdomovec. Túla sa bezcieľne životom a stará sa o starca, ktorý nesie v sebe vinu za smrť žiaka. Jedného dňa sa však Petrov život zázračne zmení.
Začína žiť dvojakým životom plným klamstiev a falošných ilúzií. Zapletie sa s čudáckym falšovateľom dokladov a odrazu sa ocitne v centre záujmu médií. Kto je záhadný hrdina v maske klauna a ako súvisí so samovraždou obľúbenej popovej hviezdy?

Prípad dostáva na starosť detektív Vlčák a Peter zisťuje, že sprvu nevinná hra sa mení na jeho nočnú moru…

Pozrite si VIDEO ku knihe Pod maskou:

https://youtu.be/NGEF6TBorMM

Hlavný hrdina Peter je chalan, ktorý to mal od začiatku veľmi ťažké. Podľa toho ako vyzerá, by ste ho možno na prvý pohľad odsúdili. U neho jednoducho nie je prvý dojem správny. „Ale keď ho spoznávate bližšie, zistíte, čo sa pod jeho vonkajškom skrýva. Objavujete inú časť Petrovej osobnosti – človeka, ktorý je ochotný a schopný bojovať s tým, čo dostal do vienka,“ približuje postavu svojej knihy Pod maskou Senta Andok.

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry VÚB banka prefinancovala nákladné vozidlá za 5 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.