Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. mája 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Počúvanosť Slovenského rozhlasu už rok nepretržite stúpa

BRATISLAVA 27. mája – Všetky programové služby Slovenského rozhlasu si medziročne vo všetkých sledovaných parametroch polepšili alebo dosiahli porovnateľný výsledok, Slovenský rozhlas vďaka tomu posilnil svoje postavenie na slovenskom rozhlasovom trhu. V parametri „počúval minulý týždeň“ stúpol Slovenský rozhlas o 3,3% a dosiahol najlepší výsledok od roku 2010 (41,6 %), v parametri „podiel na trhu“ bol zaznamenaný medziročný vzostup na úrovni 1% a aktuálne dosahuje 30,4%. V parametri „počúval včera“ si Slovenský rozhlas ako celok medziročne posilnil svoje postavenie na slovenskom rozhlasovom trhu o 1,1% a dosahuje 25,4%.
Rádio Slovensko stúplo medziročne vo všetkých parametroch. V parametri „počúval včera“ dosiahlo 16,9%, Rádio Regina v rovnakom parametri medziročne stúplo o 0,1%, Rádio Devín o 0,3% a Rádio FM zaznamenalo medziročný nárast o 0,6%. Darí sa aj Rádiu Patria, ktoré medziročne stúplo o 0,2%.
V parametri „počúval minulý týždeň“ stúplo Rádio Slovensko medziročne o 2,4% a v parametri „podiel na trhu“ o 0,8%.“. V rovnakom parametri „počúval minulý týždeň“ vzrástlo Rádio Regina medziročne o 0,8% a v parametri „podiel na trhu“ o 0,2%.“.
Všetky údaje sú uvedené na základe prieskumu MML-TGI spoločnosti MEDIAN SK (realizovaný v 4. kvartáli 2013 a 1. kvartáli 2014).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Trnavské rádio predbehlo lídra na trhu. V Trnave je najpočúvanejšie Podcasty od Unionu pre každého – o zdraví, o životnom štýle, aj o ekonomike

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.