Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Počas Veľkého piatku sa nežrebuje

BRATISLAVA 3. apríla – Žrebovanie obľúbenej číselnej lotériovej hry EUROMILIÓNY v piatok nebude. Dôvodom je významný kresťanský sviatok – Veľký piatok. Žrebovanie tejto hry sa presúva výnimočne na štvrtok. „V súlade so Zákonom o hazardných hrách, § 35 ods. 10 písm. a) budú na Veľký piatok, ktorý tento rok pripadol na 6. apríla, vypnuté všetky systémy pre príjem stávok a vyplácanie výhier. Od soboty bude príjem stávok opäť zapnutý bez obmedzenia,“ informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS,a.s. Rastislav Čépe.
Hovorca pripomenul, že podobné obmedzenia pre žrebovania lotériových hier sú počas roka určené zo zákona aj pre Štedrý deň a pre Prvý sviatok vianočný. „Nežrebuje sa ani počas vyhláseného štátneho smútku,“ dodal Čépe.

Vo štvrtok na hráčov obľúbenej číselnej lotérie EUROMILIÓNY čaká jackpot vo výške 1 362 856,46 eura. Hráči si však môžu s TIPOS-om zahrať o milióny už v stredu. V hre LOTO sa totiž nachádza v druhom ťahu neuveriteľný jackpot 2 756 715,07 eura a v prvom ťahu 1 932 313,58 €. Fanúšikovia by nemali vynechať ani možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER, v ktorej za 0,35 eura teraz môžu vyhrať takmer 48-tisíc eur.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest, aj prostredníctvom internetu cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Obchodná spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. vznikla zápisom do obchodného registra dňa 28. januára 1993. Predmetom jej činnosti je predovšetkým prevádzkovanie hazardných hier, ako sú napríklad číselné lotérie, okamžité lotérie, internetové lotérie a kurzové stávky. Slovenská republika zastúpená Ministerstvom financií Slovenskej republiky je jediným akcionárom spoločnosti TIPOS.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Unikátne preteky na Liptove už túto sobotu! Súťažiť sa bude na zemi, na vode, aj na snehu Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.