Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86619_600x400 foto 1.jpg
20. decembra 2017 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Plníme vianočné priania!

BRATISLAVA 20. decembra 2017 – Na počiatku bolo slovo. Zo slova prianie sa stalo. Z lásky k slovu zrodila sa láska k prianiu. A tak si ľudia začali priať. „Láska plodí dobroty. Dobro ja – dobro ty.“ Povedal raz známy básničkár Šimon Ondruš. Hovorí sa, že najkrajšie sviatky v roku nie sú len o  výzdobe a vianočných želaniach… No čo ak sa tie priania splnia?

Príbeh Vianoc by mal mať dušu, mal by byť jedinečný. Ktorý je ten váš? Keď vianočné dekorácie rozosievajú čaro a mágiu, cítime sa ako v rozprávke… V Bratislave je jedno obchodné centrum, ktorému sa to dokonale podarilo. Hlavnú úlohu tu hrá svetelné divadlo v podobe miliónov lediek, lustre, prskavky a sviečky, tiež netradičný vianočný stromček a lesné zvieratká najrôznejších druhov.

Azda vám ešte chýbajú nejaké darčeky alebo rozmýšľate ešte nad ďalšou výzdobou? Poradíme vám, preneste sa do detstva. Inšpirujte sa obľúbenou rozprávkou! Môže to byť hoc aj sova z príbehov o Harry Potterovi alebo biely králik z rozprávky Alica v krajine zázrakov. Nájdite spôsob, ako vyvolať emóciu a prekvapenie.

Aké by to boli Vianoce bez želaní? Na námestí pri veľkom vianočnom stromčeku v Bory Mall čakajú vianoční poštári – sovy, aby odniesli vaše želania do veľkého sovieho hniezda. Venujte ich sebe alebo tomu, na kom vám veľmi záleží. Že už ste veľkí a neveríte na splnené priania? Spoľahnite sa na zázrak Vianoc…

Daj si pozor, čo si želáš. Môže sa to splniť v Bory Mall!

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Tesco otvára predajňu v Palárikove a rozširuje svoju sieť na 178 obchodov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.