Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2016 PR správyCestovný ruch od PRservis.skSITA Diskusia()

Plánujete letecký zájazd? Odvezte sa na letisko v limuzíne

Začnite dovolenku štýlovo — už cestou na letisko vďaka limuzín servisu zdarma k zakúpenej dovolenke.

Cestovateľský portál www.malyPrinc.sk svojim klientom dopraje dovolenkovať naozaj štýlovo a komfortne — od začiatku až do konca. A to tak, že im zabezpečí zdarma odvoz Mercedesom triedy E z Bratislavy na viedenské letisko a naspäť. Preprava limuzín servisom zdarma platí pre všetky objednávky leteckých zájazdov cez touroperátorov FTI a 5 vor Flug v celkovej hodnote nad 3.000 , spravené v termínoch od 1.6. – 31.8.2016. Miestom nástupu a výstupu musí byť katastrálne územie Bratislavy a počet cestujúcich: maximálne 4 osoby.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Sandra Brown a jej romantický triler Dokonalá lesť Nakúpte v PLANEO Elektro a môžete byť bohatší o 1 000 eur!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Cestovný ruch

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.