Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89318_planet .ba1 vizualizacia_edited 676x460.jpg
22. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Plánovaná asanácia objektu niekdajšej športovej haly VKP a s ňou prepojenej budovy sa začala tento týždeň

BRATISLAVA 22. novembra 2018 – Spoločnosť WOAL s.r.o. začala v týchto dňoch s asanáciou objektu bývalej športovej haly VKP a s ňou spojenej Spojkovej budovy na Nábreží arm. gen. Ludvíka Svobodu. Objekt haly, ktorý sa nevyužíva už viac ako rok, je vo vlastníctve spoločnosti WOAL od októbra 2017. Asanačné práce na oboch objektoch prebiehajú na základe platných povolení tak, aby bolo možné zrealizovať schválený investičný zámer (v zmysle požiadaviek mesta Bratislava, ktoré vyplývajú z Dohody o urovnaní všetkých vzájomných nárokov, práv a pohľadávok súvisiacich s investičným projektom „RIVERSIDE CITY BRATISLAVA“ z 18. decembra 2015), ktorého súčasťou je aj revitalizácia nábrežia Dunaja a promenády. Tieto práce by mali trvať do konca februára 2019.

O PROJEKTE „Polyfunkčný komplex CPR – bloky A, B a C”

Projekty s pracovným názvom Polyfunkčný komplex „CPR-A, CPR-B a CPR-C“ (RIVERSIDE CITY BRATISLAVA) získali súhlasné záväzné stanovisko magistrátu Hl. mesta SR Bratislavy v máji 2018. Pripravovaný investičný zámer nadviaže na existujúce projekty River Park, Zuckermandel a budúcu Vydricu, pričom oživí priestor promenády, obohatí verejné plochy o novú zeleň, rozšíri centrum mesta smerom k mostu Lafranconi a poskytne nové atraktívne verejné a obchodné priestory na nábreží Dunaja.

Projekt tvoria tri časti – polyfunkčný blok A, ktorý pripravuje CRESCO GROUP, polyfunkčný blok C, ktorý pripravuje JTRE a blok B – námestie s planetáriom a mediatékou, ktorých realizácia pripravujú spoločne obe spoločnosti.

K téme

Deň so štvornohým kamarátom v kancelárii: Menej stresu a vyššia produktivita v práci AURES Holdings sa pripravuje na elektromobilitu, má stratégiu aj nový tím

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.