Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. júna 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Perkusionista Eddy Portella predstaví nový hudobný projekt

BRATISLAVA 5. júna – Eddy prišiel so svojou rodinou na Slovensko v roku 1989. Už ako 8. ročný spieval vo flamencovom súbore a neskôr sa začal venovať flamencovej rytmike a štúdiu gitary na ľudovom konzervatóriu u profesora Blaha. Neskôr ho oslovili z kapely Mango Molas, v ktorej obsluhoval drobné perkusívne nástroje a stal sa ich fanúšikom a začal sa naplno venovať štúdiu afrocubánskych a latinsko-amerických perkusií.

Nenechajte si ujsť jeho novú temperamentnú La Portella Latino Show. V tomto jedinečnom projekte popredných predstaviteľov slovenskej latino scény, uvidíte skvelé tanečnice zo súboru La Portella, pod vedením vicemajsterky sveta a trojnásobnej majsterky Slovenska v salse, Petronely Portella . O hudobnú produkciu sa postarajú „Aureloví“ muzikanti skupiny El Poderoso (ex Mangomolas, Mango salseros), fenomenálna kubánska speváčka Janelys Fernandez Diaz a 20 členný bubenícky orchester Batatimba, pod vedením slovenského perkusionistu Peruánskeho pôvodu Eddyho Portellu.

La Portella Latino Show / 21.06.2013 o 19:00 / DK Lúky

Viac informácii na www.kzp.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

ONE DAY JAZZ Festival oslávil desiate narodeniny kvalitnou hudbou, Richard Bona potešil sofistikovanou hrou na basgitaru! Jazz-funkový veľký tresk v Bratislave: Incognito

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.