Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. júna 2015 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Pekári nám ceny zvyšujú, Kaufland ich znižuje!

BRATISLAVA 4. júna – Spoločnosť Kaufland Slovenská republika v.o.s., aktuálne rokuje s dodávateľmi pekárenských výrobkov aj o cene produktu „Rožok štandard pečivo bežné 40g“, všeobecne známeho ako „biely rožok“. Najväčší slovenskí výrobcovia už svoju predajnú cenu zvýšili a spoločnosť Kaufland toto zvýšenie akceptovala. Ako už bolo medializované v posledných týždňoch, nové ceny pre pekárenský priemysel by mohli vyhnať spotrebiteľskú cenu bieleho rožka na historické maximum 7 centov za jeden kus.

Kaufland však ostáva verný svojim cieľom, ku ktorým patrí ponúkať kvalitný sortiment za najnižšie ceny a orientovať sa podľa potrieb a požiadaviek zákazníkov. Preto Kaufland optimalizáciou vlastných zdrojov, pripravil pre svojich zákazníkov mimoriadnu predajnú akciu: od štvrtka 4.6.2015 ponúka Kaufland „Rožok štandard pečivo bežné 40 g“ za zníženú cenu 5 centov. Akcia zatiaľ platí do 10.6.2015 a Kaufland ju následne plánuje dlhodobo predĺžiť.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Uchopili sme krízu ako príležitosť hľadať rezervy COOP Jednota potvrdila dôležitosť: Počas pilotného testovania na koronavírus zabezpečovala obyvateľom Oravy a Bardejova potraviny prostredníctvom viac ako sto predajní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.