Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95388_business people with face masks greeting indoors i rmdemtr_edit 676x451.jpg
19. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

PCR test v Bratislave zoženiete už za menej ako 37 €

19.4.2021 – Najlacnejší PCR test na Slovensku ponúka Rýchlotest-COVID.sk. Ide o projekt,  ktorý vznikol z pozitívnej skúsenosti slovenskej vývojárskej spoločnosti Vacuumlabs s interným testovaním. Rýchlotest COVID má dnes viac ako 6-mesačnú expertízu s antigénovým a PCR testovaním vo významných firmách ako VÚB, KIA, Pixel Federation, Dedoles, Softec, ako aj testovaním verejnosti na 18 mobilných odberových miestach. K 31. marcu 2021 otestoval vyše 250 000 klientov.

Ak sa otestujete v niektorom z odberných miest Rýchlotest COVID,  získate za najlepšiu cenu nadštandardný prístup školených zamestnancov pri maximálnej bezpečnosti a bez čakania.

Rýchlotest COVID prevádzkuje dokopy 20 odberných miest v Bratislave a Košiciach. Väčšina z nich sú tzv. „štátne MOMky”, na ktorých sa môžu ľudia otestovať zadarmo. V MOMkách od Rýchlotest COVID sa ale nečaká. Objednáte si test na presný čas a výsledok dostanete pohodlne mailom.

PCR testovanie je zatiaľ dostupné iba v Bratislave na dvoch odberných miestach: v Digital Parku v Petržalke a v Sky Parku v Starom meste. Jednotlivci si môžu najspoľahlivejší test kúpiť už od 36,90 €, čo je najnižšia cena na Slovensku. V prípade firemného testovania je dokonca možné dosiahnuť ceny už od 27,90 €. V blízkej dobe bude ponuka Rýchlotest COVID doplnená o slinné testy a  lacné PCR testovanie dostupné aj v Košiciach.

Pozrite si ponuku testov od Rýchlotest-COVID.sk

PCR test Bratislava

bezkonkurenčná cena 36,90€
najspoľahlivejší test
objednanie na presný čas a výsledok do 24 hodín
certifikát v slovenčine, angličtine aj nemčine a potvrdenie pre pendlerov
odber v priestoroch Sky Park alebo Digital Parku

Antigénový test premium

cena 24,90€
vysokokvalitný AG test
objednanie na presný čas
výsledok cez SMS a email v slovenčine, angličtine a potvrdenie pre pendlerov
odber v priestoroch Sky Park alebo Digital park

Antigénový „štátny” test

zadarmo
objednanie na presný čas
výsledok cez email
certifikát v slovenčine
odber na jednej z 15 MOM v Bratislave alebo 3 MOM v Košiciach

Testovanie pre firmy

firemné PCR (od 27,90 €) aj AG testovanie (od 3,50 €) na mieru
prídeme za vami a všetko vybavíme u vás
výhodné ceny
individuálny prístup

Viac o Rýchlotest COVID

Spoločnosť Rýchlotest COVID má viac ako 6-mesačné skúsenosti s AG testovaním a popri testoch v MOM-kách zabezpečuje pravidelné testovanie významných firiem s desiatkami až stovkami zamestnancov na Slovensku, ako je VÚB, KIA, Pixel Federation, Dedoles, Softec a Vacuumlabs. K 31. marcu 2021 otestoval vyše 250 000 klientov.

Rýchlotest COVID poskytuje prácu 200 ľuďom, z ktorých  väčšina predtým prišla o prácu kvôli pandémii. Všetci prešli školením a v spolupráci s odborným zdravotníckym personálom pod dohľadom medicínskych garantov (Via Clinic, Salvus, Interklinik a Zdravotnícke zariadenie Švehlík) poskytujú ľuďom pri testovaní prvotriednu službu.

Odberné miesto Rýchlotest COVID v Sky Parku od 14.4 otvorilo aj jedinú dostupnú galériu na Slovensku – MOM gallery. Na nadrozmerných fotografiách, viditeľných aj z ulice, sa dozviete viac o príbehoch ľudí, ktorí počas pandémie prišli o živobytie, no dnes sú súčasťou kvalifikovaného testovacieho tímu.

Informačný servis

K téme

Fascinujúca dovolenka v Ománe: Bezpečný a nepoškvrnený Orient s rozprávkovými plážami Fascinujúca dovolenka v Ománe: Nepoškvrnený a bezpečný Orient s rozprávkovými plážami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.