Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
99114_gt cocktail_barabas_140622 676x380.jpg
15. júna 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Pavol Barabáš predstavil svoju tvorbu na podujatí GT Cocktail organizovanom poradenskou spoločnosťou Grant Thornton

15.6.2022 – V priestoroch poradenskej spoločnosti Grant Thornton sa včera uskutočnil ďalší diel pravidelného podujatia GT Cocktail, tentokrát s dokumentaristom a filmárom Pavlom Barabášom. Asi päťdesiatka hostí mala možnosť pozrieť si komentované ukážky z dvoch desiatok filmov, ktoré tento známy filmár vytvoril za posledné tri dekády. Skvelé zábery a príhody z nakrúcania prezentoval Pavol Barabáš, ktorý  sa naposledy vrátil zo 19-dňového splavu rieky Colorado v ikonickom Grand Canyon. Podujatím sprevádzala partnerka spoločnosti Grant Thornton Silvia Hallová.

GT Cocktail je pravidelné podujatie poradenskej spoločnosti Grant Thornton, ktorým sa spoločnosť snaží reagovať na aktuálne témy a podnety a vytvárať príležitosti na diskusiu medzi zamestnancami, obchodnými partnermi a hosťami. Podujatie organizuje Grant Thornton na pravidelnej báze od roku 2019. V dôsledku pandémie sa GT Cocktail posledné dva roky nemohol uskutočniť a včerajšie podujatie bolo prvé po vyše dvoch rokoch.

O spoločnosti Grant Thornton

Poradenská spoločnosť Grant Thornton, ktorá vznikla v roku 1991, patrí medzi špičku poradenských firiem v oblasti daní, auditu, účtovných a outsourcingových služieb. Firma sa pripojila k sieti Grant Thornton v roku 1999 a pracuje pre stredné a veľké domáce a medzinárodné spoločnosti, pričom mnohé majú rakúske alebo nemecké korene. Vyše 70 profesionálov v bratislavskej kancelárii poskytuje služby viac než 700 klientom zo súkromného a verejného sektora, z ktorých mnoho patrí do rebríčka TOP 100 slovenských spoločností. Viac na www.grantthornton.sk

Informačný servis

K téme

Spoločnosť Henkel Slovensko pomáha presadzovať slušnú diskusiu v online priestore Certifikáty Global Best practice je potrebné obnovovať každé tri roky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.