Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. februára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

PAŠKA: Vyhlásenie ku klamstvám poslanca NR SR Jozefa Viskupiča

BRATISLAVA 20. februára – Spôsoby politiky predstaviteľov neštandardných politických strán a hnutí, ako sú urážky, osočovanie, hrubé klamstvá a snaha o diskreditáciu sú bohužiaľ súčasťou slovenskej politickej scény. Na osočovanie a klamstvá od nečitateľných strán bez programu a alternatívy sme zvyknutí. Je to ich jediná pracovná metóda. Predseda Národnej rady SR Pavol Paška sa ostro ohradzuje voči neuveriteľnej manipulácii a klamstvám, ktoré dnes poslanec Jozef Viskupič prezentoval. Predseda Národnej rady SR chápe, že tento líder kandidátky potrebuje zaujať a takto otvoriť svoju kampaň do eurovolieb. Je tragédiou pre Slovensko, že namiesto závažných európskych a národných tém sa uchýlil k napadnutiu predsedu Národnej rady SR.
Z tohto osočovania a klamstiev je absolútne zrejmé, že ho asi najviac trápi, že po incidente, ktorý sa udial na konci mimoriadnej schôdze 13. februára, si na podporu politických a marketingových cieľov hnutia OĽaNO nebude môcť na rokovanie parlamentu pozývať ľudí, o ktorých agresivite a nerešpektovaní zákonov na Slovensku azda nikto nepochybuje.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;nr

K téme

Seyfor opäť nakupoval. Pred koncom roka dokončil akvizíciu ďalších dvoch českých firiem v hodnote miliónov eur Vždy si vezme, čo chce! Je tu pikantná Omamná príťažlivosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.