Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2012 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Partnerom prestížneho závodu ETCC bol aj Hubert

BRATISLAVA 4. mája – Minulý víkend sa na pretekársky okruh Slovakia Ring v Orechovej Potôni, len 36 kilometrov od Bratislavy, obrátila pozornosť celého motoristického sveta. 28. – 29. apríla sa Slovakia ring stal súčasťou prestížneho seriálu medzinárodných pretekov WTCC – World Touring Car Championship a ich sprievodného podujatia ETCC – European Touring Car Championship.

Na ETTC štartovali po prvý raz v histórii aj slovenskí pretekári! Matej Homola so svojim novým BMW 320si za tím Homola Motorsport a Patrik Nemec za SBM motorsport, ktorých na závody s európskou automobilovou elitou prišli priamo z tribún povzbudiť tisíce hrdých fanúšikov.
K stupienku víťazov a radosti z výhry na závodoch tohto formátu neodmysliteľne patrí aj fľaša šampanského. Keďže závod prebiehal na Slovensku a súťažili aj Slováci, je prirodzené, že organizátori si vybrali za partnera ETCC šumivé sekty spoločnosti Hubert, ktorými víťazi postriekali nielen seba, ale aj hostesky naokolo.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Paradajs Photo Fest – Banská Štiavnica vstupuje na scénu medzinárodných fotografických festivalov Deň narcisov môžete podporiť aj v Tescu darom dobrovoľníkom alebo kupónmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.