Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92551_shp bohemia produkty soft volba spotrebitelov.jpg
19. marca 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Papierová hygiena pre nemocnice zo závodov SHP

19.3.2020 – V týchto dňoch vyrážajú kamióny naložené papierovou hygienou do slovenských nemocníc. Nedostatkový toaletný papier, hygienické vreckovky a papierové utierky od SHP Group zo skupiny ECO – Investment postupne dostanú v rámci pomoci nemocnice v Ružomberku, Banskej Bystrici, Rimavskej sobote, Brezne a v Myjave. Spoločnosť rozvezie v prvej fáze približne 200 paliet papierovej hygieny, čo predstavuje 50 tisíc spotrebiteľských balení rôznych výrobkov a viac ako 150 tisíc kotúčov toaletného papiera.

„Napriek pandémii robíme všetko pre to, aby naše závody, či už v papierenskom priemysle alebo v mäsopriemysle dokázali zabezpečiť všetky potreby a nároky našich zákazníkov. V ťažkej dobe zároveň nezabúdame na tých, ktorí potrebujú pomoc a tiež na tých, ktorí sú doslova v prvej línii v boji s vírusom. Dodávky papierovej hygieny odosielame v niekoľkých fázach do slovenských nemocníc, ale aj domovov sociálnych služieb,“ povedal prezident a predseda predstavenstva ECO – INVESTMENT a.s. Milan Fiľo.

O spoločnosti:

Spoločnosť SHP Group a.s. patrí do holdingu ECO – INVESTMENT a.s.
ECO-INVESTMENT, a.s. je česko-slovenský priemyselno-investičný holding, ktorý pokrýva dlhodobé investície v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od jeho založenia je holding prítomný vo viacerých charitatívnych projektoch v oblasti zdravotníctva, vzdelania, kultúry a športu.

Informačný servis

K téme

McDonald´s apeluje: Vytrieďte správne naše obaly aj u vás doma Skutočné knihy majú ešte vždy u čitateľov prednosť pred e-knihami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.