Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. októbra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Paneurópska vysoká škola a televízia TA3 podpísali Memorandum o spolupráci

BRATISLAVA 20. októbra – Paneurópska vysoká škola v zastúpení dekanky Fakulty masmédií prof. PhDr. Ivety Radičovej, PhD. a spravodajská televízia TA3 v zastúpení generálnej riaditeľky PhDr. Martiny Kyselovej podpísali včera, 19. októbra 2017, Memorandum o spolupráci.

Memorandum zastrešuje aktivity vo forme spolupráce medzi inštitúciami pozostávajúce z aktívnej odbornej spolupráce školy a televízie s Mediálnym centrom Paneurópskej vysokej školy, prednášok a workshopov so žurnalistami televízie ako aj vytváranie možností vzdelávania študentov v praxi na pôde televízie a ich následného profesijného uplatnenia v spravodajskej televízii TA3.

K téme

27. ročník Art Film Festu potešil aj niekoľkými novinkami v odbornom programe Jiří Lábus pri preberaní ceny Hercova misia priznal, že ho herecká profesia robí šťastným

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.