Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96002_gettyimages 1145868935 676x382.jpg
28. júna 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Padne v lete teplotný rekord? Tipnite si v Niké!

28.6.2021 – Tieto dni doslova lákajú ísť k vode a užívať si slnečné lúče. Ortuť na teplomeri vysoko presahuje hodnotu 30 stupňov. Ale podarí sa pokoriť štyridsiatku? Na to si môžete tipnúť v rámci spoločenských stávok Niké.

Prvá slovenská stávková spoločnosť ponúka skutočne široké portfólio stávok. Nejde pritom len o populárne športy, ale takisto aj rôzne spoločenské či kultúrne udalosti. Teraz sa však ponuka Niké opäť rozšírila.

Po novom si môžu hráči staviť aj na predpoveď počasie. Padnú teplotné rekordy, vďaka ktorým Slovensko bude svojou klímou pripomínať exotickú krajinu? V sekcii spoločenské stávky si teraz môžete tipnúť na to, aká bude maximálna nameraná teplota podľa SHMÚ počas letných prázdnin, teda v júli a v auguste.

Hovorí hlavný bookmaker Niké: „Tak ako každý rok, aj toto leto sme sa rozhodli spestriť ponuku stávok aj o stávku na maximálnu nameranú teplotu na Slovensku v júli a v auguste. Otázkou je, či bude na Slovensku v lete nameraná teplota aspoň 40 stupňov Celzia. Maximum, ktoré bolo v SR namerané, je 40,3 stupňa z Hurbanova v roku 2007,“ uviedol Slušný.

„Ale aj v týchto dňoch vidíme, že po chladnej jari už v júni začínajú teploty atakovať hodnoty 35 stupňov Celzia. Dokonca najviac bolo 38 stupňov. Preto si myslím, že stojí za skúšku vyskúšať túto stávku, navyše ju ponúkame v atraktívnom kurze takmer 4,0,“ povedal na záver hlavný bookmaker Niké.

Registrujte sa v Niké, lebo byť členom klubu sa naozaj oplatí

Vybrať si stávky na to, či prekročí teplota v júli a v auguste 40 stupňov Celzia, môžete v ktorejkoľvek pobočke Niké alebo na www.nike.sk. A ak ešte nie ste členom vernostného Klubu Niké, nastal čas to zmeniť. Zaregistrujte sa práve teraz na www.nike.sk a ako bonus dostanete automaticky 20 € zadarmo vo voľných tiketoch! Navyše ďalšie výhody môžete čerpať v Bonuse bez limitu.

Informačný servis

K téme

Bohovia smrti. Akcia, napätie a zimomriavky Nevídaný svetový rekord zo Slovenska! Futbalista spracoval padajúcu loptu z výšky 60 metrov!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.