Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94553_new project 7 676x444.jpg
18. decembra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Organizačný výbor E-športového turnaja má za sebou pilotný projekt Base Games

18.12.2020 – Organizačný výbor E-športového turnaja má za sebou pilotný projekt BASE GAMES, ktorého sa zúčastnilo 40 kvalitných tímov zo Slovenska a Česka. OV si vyskúšal a prešiel rôzne úskalia pri organizovaní eŠportového turnaja. CRIMSON TOURNAMENT sa síce rozbiehal pomalšie, ale od semifinále Winners Bracketu (WB) bolo o zábavu postarané.

Po ťažkých a vyrovnaných zápasoch plných zvratov, kde jednotlivé tímy ukázali  bojovnosť a dokázali zápasy otočiť dobre zvládnutými grifmi v kritických situáciách sa do Grand finále prebojoval neprekonateľný tím „VIK DIABLO” bez jedinej prehry a  tím „Rodina Feederú „, ktorý začínal všetky série BO3 prehrou, ale vždy sa dokázal vrátiť do hry a otočiť série. Vo finálovom zápase nedal VIK.DIABLO žiadnu šancu súperovi pri získaní draka, heralda, baróna či len šancu zničiť jedinečnú vežu a stal sa celkovým víťazom pilotného projektu BASE GAMES.

Crimson tournament bol úspešne zahájený a OV bude v turnajoch pokračovať, lebo si získal širokú verejnosť, mal silných partnerov a slušné mediálne pokrytie. Už čoskoro sa fanúšikovia E-športu môžu tešiť na pokračovanie úspešného projektu BASE GAMES.

Informačný servis

K téme

Tohtoročný GLOBSEC prebehol bez Covid incidentu vďaka špeciálne prepojenému testovaniu a riadeniu vstupu GLOBSEC 2021 je vďaka Vacuumlabs a jeho projektu Rýchlotest-Covid bezpečným miestom bez COVID-19

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.