Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. februára 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

OPRAVA: TA3: Témy a hostia relácie V politike

BRATISLAVA 3. februára – Namiesto poslanca NR SR za SNS Jaroslava Pašku hosťom bude poslanec NR SR za SNS Karol Farkašovský.

Témy: Zmeny v oblasti zdravotnej ambulantnej starostlivosti, optimalizácia zdravotnej pohotovosti, reexport liekov; Ceny energií a jednota vládnej koalície, ciele strany Most-Híd v roku 2017; Novela zákona o slobode náboženskej viery, spoločenské hrozby, novela rokovacieho poriadku.

Hostia: Béla Bugár (MOST-HÍD), podpredseda NR SR
Tomáš Drucker (nom. SMERU-SD), minister zdravotníctva
Ján Podmanický (SMER-SD), poslanec NR SR
Martin Poliačik (SAS), poslanec NR SR
Boris Kollár (SME RODINA), poslanec NR SR
Karol Farkašovský (SNS), poslanec NR SR

Reláciu V politike vysiela TA3 v nedeľu 5.2. od 11:00 hod. Moderuje Norbert Dolinský.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Exact Systems: Dvadsaťročné jubileum spoločnosti oslávili najväčšou akvizíciou v jej histórii Zákazníci rozhodli, ktoré projekty podporí Nadácia COOP Jednota

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.